Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám sminkkel korrigá...

Hogyan tudnám sminkkel korrigálni az arcom hibás pontjait? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Most már annyira lefogytam, hogy tovább már nem szeretnék, viszont az arcom elég husis maradt. Sminkkel tudnám ezt korrigálni? Hogyan? Találtam néhány oldalt, de mind csak angol volt. Tudnátok nekem segíteni?

Köszönöm.


2012. febr. 27. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egy időben szteroidot szedtem betegségre és megpuffadtam, persze arcon volt leginkább látható. Én úgy igyekeztem csalni hogy ha beszívod a szádat, akkor ugye van egy egy gödör az arccsontod alatt, azt sötétítettem. Ja, és nemigen fogtam össze a hajamat, kiengedve arcomat körülölelve hagytam így nyújtott rajta... de találtam egy két talán jó dolgot:

Leírja hogy vonhatod el róla a figyelmet:

[link]

Itt konkrétan leírnak mindent:

[link]

És igazuk van ahogy átolvastam, először is árnyékolni kell, majd kiemelni valamit ami elvonja konkrétan az arcról a figyelmet, pl szép szem smink ;)

2012. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet :) Ki fogom próbálni, hátha lesz valami változás, mivel jónak tűnik, amiket írnak :)
2012. febr. 28. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Arcról is lehet ám fogyni.

Tornáztasd a szádat.

2012. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogyan? Már néztem egy csomó oldalon, mindenhol azt írják, h nem lehet :S
2012. márc. 4. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, poénból írtam a szájtornát.

De elvileg ha nem viszel be túl sok kalóriát, és rendesen mozogsz akkor arcról is ugyanúgy fogynod kell mint pl combról. Nem lehet egy helyről fogyni, vagy mindenhonnan, vagy sehonnan. Vagyis lehet egy helyről, de akkor az izom fogy, nem a zsír.

2012. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az egész testemről fogytam, rengeteget tornázok, napi 1000 kcal-nál nem eszem többet, de az arcomról még mindig semmi :S Lehet, hogy ilyen típusú volt mindig is, csak nekem nem tűnt fel.. Nem tudom :)
2012. márc. 5. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!