Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek mi az igazság? A...

Szerintetek mi az igazság? A Coastal Scents termékeit hamisítják (ebay), vagy a makeuplaza oldaláról rendelhető paletták is onnan vannak, és csak ráírják, hogy Coastal Scents?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 21:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az 1-es vagyok. Szerintem senki nem akarja bántani a MUP-ot tök jó áruház, csak beszélgetünk!


Szóval szerintem azért éri meg neki néhányszáz forintért dolgozni, mert ő több márkával foglalkozik. Lásd L.A. Makeup (la girl termékek). Ő már 3-4x-es áron adja a termékeit, mivel csak 1 márkával foglalkozik, ezért neki muszáj nagyobb haszonkulcsot hagynia, mivel nagyon kicsi a magyar piac. A Tescoban is csak néhány százalék haszonnal dolgoznak, itt az a lényeg, hogy mennyi árud van. Hisz a Vatera is megél, pedig csak néhány százaékos hasznot kér a közvetítésére. Szóval ez igy működik. Egyébként meg azon csodálkozom, hogy még létezik magyar gazdaság :-) :-) Le a kalappal a kis- és nagyvállalkozók előtt ma magyarországon!

2012. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. jún. 5. 16:52
 13/20 anonim ***** válasza:

Én csak a kérdésre válaszolok, a többibe nem megyek bele, bár egyetértek az előttem szólóval és az ahhoz hasonlókkal.


Válaszom a kérdésre: a Make Up Plázás paletták a Coastal Scents gyártótól vannak, hisz ő a Mo-i hivatalos viszonteladó, ez holt biztos, megnyugodhatsz.


Nem, a MUP nem írja rá, hogy Coastal Scents, hisz azt nem tehetik meg. Ők egy hivatalos cég. Ilyet nem tesznek komoly cégek, semmi értelme nincs hosszútávon, kicsit gondolkozz :-)


Mi az igazság? Az, hogy a CS paletták marha népszerűek és nagyon-nagyon jók, ezért elkezdték őket hamisítani. Sokmindent hamisítanak a világon. Itt csak az a veszély, hogy az összetevők neveit is ráhamistják és nem biztos, hogy abból készülnek a festékek. Ez viszont már gáz, mert valaki lehet érzékeny a hamis termékre.

2012. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja várjatok, félreértettetek. Én nem arra gondoltam, hogy a Mup hamisít, dehogyis. Hanemhogy maga a Coastal Scents veszi Hongkongból a palettákat, és ő nyomja rá h Coastal Scents. Dehogyis a Mup. :)) Így értettem. :)
2012. jún. 5. 23:59
 15/20 anonim ***** válasza:

1-es vagyok :-) Hát nem egészen ezt írtad a kérdésben, eléggé félreérthető volt, máskor jobban figyelj :-)

A Coastal Scents - mint minden más neves pl. Estee Lauder, vagy még sorolhatnám - ázsiában, afrikában gyártat az olcsó munkaerő miatt. De a saját technológiájával, a saját terveivel, saját összetételeivel. Csupán arról van szó, hogy oda kitelepült, mert ott olcsóbb a munkaerő. Ettől a termék még amerikai. Ne felejtsd el, hogy az Estee L. és az Adidas is ott gyárt, csak a saját technológiájával. Ez teljesen normális és rendjén van.


Ha én itthon 1 db cipőt 100,- Ft-ért tudnék legyártatni, de ha kitelepülök ázsiába és ott ugyan ezt nekem megcsinálja valaki 10,- Ft-ért, akkor szerinted hol érné meg nekem gyártatni a saját termékemet? :-)


Szóval a Coastal Scents bizonyos termékeit ázsiában gyártat, amit ott éri meg gyártatni és amit otthon amerikában is megéri azt nem viszi ki a kinti gyárába. Ennyi. Na ná, hogy ráteszi a saját termékére a saját logoját! De sem a Coastal Scents sem pedig az adidas vagy az Estee L. ebből nem csinál titkot, hisz ezt a világon minden nagy cég így csinálja. Igazából ez egy rossz beidegződés, hogy "fúj kínai, biztos sz ar" :-) Ja, a hamisítvány meg az utánzat igen, de az eredeti, amit kint gyártanak az nem.

2012. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Áhá, így már értem. Elnézést, hogy félreérthetően kérdeztem! :)
2012. jún. 7. 08:49
 17/20 anonim ***** válasza:

A 14-esnek tök igaza van.

Amúgy a CS paletták nagyon jók, de az utánzatok nem olyan pigmentáltak és kicsit más a színük is. De ez minden hamisítványra igaz. Én még nem láttam tökéletes nike hamis cipőt sem.

2012. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Amit az eba yon vagy itt-ott lehet kapni és nem coastal csak úgy néz ki, azoknak mindegyiknek bénább a pigmentáltsága. Biztosra tudom, mert próbáltam már ilyet is olyat is. Az eredeti coastal igenis nagyon jól pigmentált és sehol nincsenek a hamisítványok, mégha az is van az összetételükre ráírva. Azok azt írnak rá a hamisítványokra, amit akarnak, úgysem ellenőrzi őket senki és semmi.
2012. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem van hamis CS és a Make Up Plaza-ban vásárolt CS palettám is. Hát ég és föld. A MUP-os (tehát az eredeti!) palettám sokkal, de sokkal tartósabb, pigmentáltabb. A másik tényleg csak utánzat és szinte kaparni kell.
2012. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azok akik logózatlan csomagolással az Ebay-en árulják a CS kínálatában található korrektor, szemhéjfesték, pirosítópalettákat, valamint a következő cégek is mind,

Fraulein38

Beauties Factory

Wales

Manly Professional Cosmetics

Celia Makeup

BH Cosmetics

Sedona Lace

SHANY Cosmetics

Zoeva

és még sokan mások, mind mind a Coastal Scents palettáit hamisítják kétség kívül.

Nem hinném, hogy arról van szó, hogy mind egytől egyig ugyan attól a gyártótól veszik kb. 3 dolcsiért őket, aztán vagy élnek az ún. "white labeling" lehetőségével, és rányomatják a készen vásárolt termékre a saját logójukat vagy egyszerűen a gyári, jelöletlen csomagolásban továbbértékesítik eltérő árakon. Nem! Ez teljesen elképzelhetetlen, higgyétek el.

Értsétek meg, hogy csak akkor maradtok életben, ha a Coastal Scents palettákat használjátok! Nagyon vigyázzatok! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!