Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozó lenne jó...

Milyen alapozó lenne jó miteszeres, pattanásos, zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami úgy kb elég jól fed, és nem is jön le olyan könnyen, tartós is.
2012. febr. 21. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Miss Sporty So clear
2012. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A miss sportys termékek sztem sz.rt sem érnek, és a dm-es she sem :S Én a Manhattant ajánlom, évek óta használom, van külön mattító terméke, fekete tubusos, ára olyan 1600 ft körül van. Nagyon szépen fed, elrejt minden hibát, nem zsírosít stb. És tartósságra csak annyit, h reggel hajnalban felkenem mielőtt megyek az egyetemre, hazaesek este 8kor, és még akkor is az arcomon van, nem kopik.
2012. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Astor Anti shine make up-ot használom ( [link]

Nagyon szeretem.

A doboza szerint mattít, 7 szükséges ásványianyagot tartalmaz, nem tömíti el a pórusokat, olaj-parabén-és parfümmentes.

Ezek kívül tapasztalataim szerint jól fed, tartós, és selymes érzést ad a bőrödnek, egyáltalán nincs maszk hatása.

Nagyon világos a bőröm, de találtam megfelelő színt.:)

21L

2012. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja igen, az árát nem tudom pontosan, én külföldön vettem 4 euróért, gondolom otthon is vmi ilyen árban van.

21L

2012. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Még annyi, hogy a Manhattanes amit én javasoltam, ott kicsit parás, mert azthiszem csak 3 féle színű alapozójuk van, nehéz bőrnek megfelelőt találni. Van egy nagyon fehér, egy átlag barna, és egy sötétbarna, pontos nevét nem tudom, én a Beige-t használom, az a középső :)
2012. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem alapozó lenne rá jó hanem kozmetikus. Nem lenne egyszerűbb megszüntetni a problémát mint elfedni?
2012. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó válasszal, viszont a kozmetikus sem tud csodát tenni és lehet fújolni, de a miss sporty ha nem is egy csúcs márka, de nekem a korrektor és az alapozó le is szárítja a bőrömet, viszont sajna más márkájúban még sajna nem találtam kifejezetten pattis bőrre valót
2012. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!