Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozó és korrketor...

Melyik alapozó és korrketor vált be nektek zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
olyan alapozó és korrektor kéne amit ha felkenek nem nézek ki úgy mintha hámlana a bőröm..
2011. szept. 6. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

a zsíros bőrre nem jó az alapozó és a korrektor, max a púder, de attól meg begyullad a bőröd :)

én azt ajánlom, hogy ha zsíros a bőröd, akkor inkább csinálj élesztős-mézes arcpakolást =)

2011. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keress vízbázisú alapozót, rá van írva :) De használat előtt mindig tisztítsd meg az arcod és használj valamilyen hidratélókrémet. Attól nem szárad ki és nem is lesz olajos az arcod. Az alapozóra ne felejts el púdert használni, hogy amttítsd a sminked.
2011. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a zsíros bőrre inkább az antibakteriális púder a jó
2011. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Darcy01 ***** válasza:
Én a DM-ben vettem antibakteriális Balea púdert és van ebből alapozó is.
2011. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
alapozót csak mattot használj utánna pedig púdert!
2011. dec. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!