Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korig nem ciki...

Hány éves korig nem ciki hajpántot hordani?

Figyelt kérdés
24 éves csaj vagyok és imádom a hajpántokat. Főleg a masnis darabokat. Azokból is azokat a fajtákat amiken jó nagy masni van :) Akik látják mind azt mondják hogy tök jól áll és hogy mennyivel fiatalabbnak nézek ki a koromnál.
2012. febr. 18. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos nem hordanék 24 évesen masnis hajpántot, mert szerintem nevetséges. Szerintem kislányoknak való, de ha téged dicsérnek és szereted meg neked tetszik akkor hordd!
2012. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól áll akkor 30 éves korodig hord! Utána inkább már ne. Énis szeretem a masnis hajpáántokat.:P ÉS pont azokat amik nagyok :D Meg a gyűrű, nyaklánc karkötő, minden jöhet belőle. :D
2012. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
sztem add önmagad
2012. febr. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem 24 évesen bőven belefér, főleg, ha illik az egyéniségedhez, így vagy önmagad.

Nekem is nagyon tetszenek a hajpántok, de a mostani tépett, frufrus hajamhoz nem igazán illik.

16/L

2012. febr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. febr. 19. 09:03
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen hordok, és nekem is az a benyomásom, hogy minimum 5-6 évet fiatalodok tőlük.

Szerintem ha megy a ruhádhoz, meg úgy az összeállítás is megkívánja nyugodtan felveheted. Én néha olyan nagy masnikat is beleteszek a hajamba nyáron, mint amilyen Rihannának is van az egyik klippben(na nem akkorát, de nem is picikét).

ha jól áll és szívesen hordod, akkor nem érdekeljen.


Nekem van olyan is, mint amit az Eminem-es klippben visel.


Meg vannak virágaim is, azokat is beteszem néha, de csak nyáron.


26/N

2012. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 vagyok és hordom. igaz, nem masnisat, csak simát. A barátnőm viszont óriás masnisat hord, és velem egykorú. :D Szerintem nem számít, hány éves vagy, ha az tetszik, hordd nyugodtan! ;-))))
2012. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaaj de jó örülök hogy tőlem idősebbek is hordják. Tök bohókás is tud lenni meg minden na szóval örülök :))
2012. febr. 20. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!