Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy szempilla spirál meddig...

Egy szempilla spirál meddig áll el?

Figyelt kérdés
Pl, én pár éve elvesztettem, és most meglett. Nyugodtan használhatom, vagy az is lehet, hogy megromlott?
2012. febr. 17. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ezek egy évig állnak el, de kell rajta lennie egy kis emblémának, ami egy kis dobozkát ábrázol, és a 12-es szám van benne, ez azt jelenti, hogy 12 hónapig tartható el. AZ enyémeken van ilyen. EGy kis tégely formájú minta, nyitott fedéllel.
2012. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Ne használd semmiféle képpen se, mert a smink szerek is megromlanak.

Olyan összetevők találhatók benne, ami miatt havonta cserélni kell , mert olyan anyag juthat a szervezetebe, ami rák keltő, vagy gombásodást előidéző.

Inkább vegyél egy újat, 1000 Ft körül lehet kapni már elég jókat.

Üdv. :)

2012. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áh, szemcerkám 2 évig jó:D de a spirálon nem találtam semmi ilyesmit:S
2012. febr. 17. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Havonta? Dehogy....... általában egy év. Sőt, ráhagyással írnak rá egy évet. Hogy gondolja második, hogy ráírnak ezekre egy meg két évet, ha havonta cserélni kéne? Jajj.
2012. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
használat mellett 3havonta illik újat venni...én 2éves szemspirált nem mernék használni,hiába még nem volt felbontva....
2012. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. febr. 17. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

6 hónapig vagy 12 hónapig használhatóak a szempillaspirálok, felbontást követően.

Legalábbis nekem ami most van spirálom a tégelybe 6 hónap van, de mondjuk annyi idő alatt el is fogy simán. :D


Inkább vegyél újat, az essence spirálok 8-1000Ft körül vannak és egész jók, a zöld-fekete tubusos fantasztikus. :D

2012. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!