Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van vízálló alapozó?

Van vízálló alapozó?

Figyelt kérdés
Amiben lehetne strandra menni...
2009. jún. 3. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
van. Lorealnak is.
2009. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én régen Max Factor-t és Manhattent használtam vízállóban.

Van többféle.

2009. jún. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És az rá van írva h vizálló? vagy hogy jelzi? én egyszer voltam bent egy drogériában és mikor feltettem neki ezt a kérdést hülyének nézett a csaj.
2009. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkerestem neked, az enyémre rá van írva: vízálló alapozó.

Ha hülyének néztek akkor lehet rosszul kérdezted meg őket, vagy csekély értelmi szinte állnak...


A Manhattan-re úgy van ráírva waterproof.

Olyat keress amire az van írva water-proof vagy waterproof.

Németül talán wasserfeste, de ebben nem vagyok biztos.


Állítólag minden zsírosabb hatású alapozó vízálló, ezt egy sminkes mondta nekem, de én ezzel nem értek feltétlenül egyet.

Amire rá van írva, az biztosan jobb vízhez, mint a sima.


De ajánlom a színezett fényvédő lotiont is, az se jön le a vízben. És még annyira sem folyik meg esetleg mint az alapozó, és nem ég bele az arcodba a festék.

Én avonos hidratáló lotiont használok, de szerintem dmekben is lehet kapni. Színezett hidratáló lotion, színezett nappali krém uv védelemmel stb. ilyesmi neveken lehet vele találkozni.

A lényeg, hogy színezett tehát fed és uv védelemmel van ellátva.

2009. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. jún. 6. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha strandra mész alapozós arccal, akkor vigyázz vele, mert nem túl jó a bőrnek. A tűző nap miatt foltos lehet utána a bőröd. Vannak valóban vízálló alapozók, úszáshoz, pacsáláshoz a haverokkal ideális, de ha huzamosabb ideig napozol a parton meg hasonlók, akkor az alapozó használata nem egy nyerő ötlet. Akkor már inkább színezett hidratálót használj.
2009. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!