Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van oyaln szemöldök festék,...

Van oyaln szemöldök festék, ami nem magát a szőrt, hanem az alatta lévő bőrt színezi be úgymond?

Figyelt kérdés
ilyen kis ecsettel mintha láttam volna már.
2012. febr. 12. 21:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és ha még valaki az árát is megmondaná, nagyon megköszönném! :)
2012. febr. 12. 21:35
 2/14 anonim ***** válasza:
ha jól van festve a szemöldök akkor a bőrt is megfogja alatta, rá kell nyomni, viszont ez egyáltalán nem tartós, kb 2 nap max 3 , ilyen sűrűn meg nem lehet festeni.
2012. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Rendes hennaporral, amit hajfestésre és bőrre is használnak, meg lehet csinálni. Kb. 2-3 hétig látszik, vöröses barna színe van.

Kb 500 ft eg csomag, plusz kell hozzá 4-5 citrom, és eukaliptusz olaj.

2012. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem így gondolod, de amikor nekem a kozmetikusom befesti, "megfestődik" alatta a bőr is és csak napok után tudom lemosni.

Más megoldást nem tudok erre, eddig csak ceruzát és spirált láttam, ami otthoni megoldás.

(de ha szerdáig ráér, megkérdezem a kozmetikust, úgyis megyek hozzá)

2012. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

huha. köszönöm szépen a gyors válaszokat :D. utolsó, igen ráér és nagyon örülnék neki :) Előre is nagyon köszönöm !

de a szemöldök festésnél a szemöldök roncsolódik nem? külön kell venni, és magamnak itthon is meg tudom csinálni?

2012. febr. 12. 21:51
 6/14 A kérdező kommentje:
mert amúgy az lenne a bajom, hogy meg van a formája, csak itt-ott ilyen lyukak vannak, kis " szünetek" a szemöldökömben és nagyon idiótán néz ki, ezeket szeretném kompenzálni egy halványabb szemöldök festékkel, mert amúgy szinte majdnem fekete szemöldököm van
2012. febr. 12. 22:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne először elmenned kozmetikushoz, aki megcsinálja neked olyanra, ami a legjobb lenne az arcformádhoz, és akkor meglátod, hogy mennyi ideig bírja. Olcsóbb, mintha megvennéd te a festéket, és otthon nekiállnál festegetni, ha meg nem tetszik, felesleges porosodna csak. Ráadásul nem is biztos, hogy egyformára sikerülne.
2012. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem neked a hiányos szemöldökre az Essence szemöldök ápoló készlete való. Ez kis ecsetes, porokat adnak hozzá, és ezzel fested be magát a szemöldököt. Ez nem tartja meg csak a következő arctisztításig a színét, tehát ez csak egy smink. De nagyon hatásos, szép eredményt lehet vele elérni.

Rossmann-ban vettem 700Ft-ért :)

2012. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ígértem, hogy megkérdezem, de nem jutottam el a kozmetikushoz, mert be kellette mennem dolgozni meglepetésszerűen, ne haragudj.
2012. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

09:47 Igen köszönöm, és a másik kérdésemre is köszönöm a választ :DD az is én voltam. De ugye ezt kell keresnem? : [link]

10:38 Ugyan már semmi baj, de majd ha ott jársz, és megkérdeznéd, nagyon megköszönném ! :)

2012. febr. 16. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!