Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik állagú alapozó a jobb?

Melyik állagú alapozó a jobb?

Figyelt kérdés
Hab vagy folyékony? És a folyékonyból a vizes vagy olajos bázisú? Leginkább felvitel, eldolgozás, maszk hatás szempontjából érdekel. Köszi!
2012. febr. 11. 15:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, ha számít, akkor zsírosodó, mitesszeres bőröm van.
2012. febr. 11. 15:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Habállagú. Jobban eltudod kenni az arcodon.
2012. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bőrtípushoz érdemes választani az alapozót,a zsíros bőrűeknek a hab állagút célszerű választani,de ha mégis folyékonyat szeretnél,akkor mindenképpen a vízbázisút válaszd,az olajossal csak még többet ártasz a bőrödnek. Egyébként a legjobb hatást zsírosodó bőr esetében kőpúderrel lehet elérni,mert attól nem fog annyira csillogni az arcod.
2012. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) De a kőpúder alá kell alapozó, nem? Vagyis nem egyezik meg a kettő, ha jól tudom.
2012. febr. 12. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tennék alá. Valóban nem egyezik meg a kettő,de van olyan kőpúder ami ugyanolyan jól fed,mint egy alapozó.
2012. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg tudnál ajánlani valami jobb minőségűt? :)
2012. febr. 12. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Manhattan,L.A Make Up meg úgy általában a drágább fajták.Általában a drogériákban van belőlük teszter,érdemes kipróbálgatni őket.
2012. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a hab állagú a legjobb.
2012. febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!