Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Industrial piercing? Segítség!

Industrial piercing? Segítség!

Figyelt kérdés

Szeretnék industrial piercinget.. Na a helyzet pedig az, hogy most kb. egy hete lövettem egy fülbevalót porcba...

Megtudom ezt úgy oldani, hogy lövetek mondjuk még egy lyukat és akkor berakok magamnak egyet vagy pedig tanácsosabb szakemberhez fordulni?

Nézegettem képeket... A fülbevalónál ezek ugye vastagabbak... Na most akkor tágítani kell előtte?


2012. febr. 10. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
tágíítani? dehh. elmész szakemberhez és megcsinálja neked, olyan vastag tűvel, amilyen a pc lesz. ha nem vagy benne jártas, akkor ne csináld magadnak, mert csak baj lehet belőle.
2012. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Porcot meg egyébként sem lehet tágítani...
2012. febr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van industrial pc-m. Mindenképpen szakemberrel csináltasd! Nekem 4000 volt a pc behelyezése.
2012. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!