Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szinű szemceruza állna...

Milyen szinű szemceruza állna jól, ha barna szemem és hajam van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
fekete
2012. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tul eros hatast a barna szep, barna szemmel es termeszetesebb. Attol is fugg hasznalsz-e szemhejpudert es milyen szinut? A barna szemhez sok szep szin jol all. A barna mindenfele arnyalata, krem es bezs szinek valamint arany is szep! A MAC-nek gyonyoru szinei vannak! Nekem is barna a szemem es hajam, de feketevel csak akkor huzom ki ha mondjuk este elmegyek valahova ahova erosebb smink kell. A feketet nappal nem hasznalok. 21/L
2012. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is barna szemem és viláos barna hajam van.

Én a fekete és barna szemcruzát részesítem előnyben, illetve a fehéret. A fehéret csak a belső szemzugba használom és szépen eldolgozom, ettől optikailag nagyobbnak tűnik a szemem, ami egyébkén előnyös nálam.

A fekete szemceruza karaktaresebbé teszi az arcomat, ezzel mindig vigyázok, jól eldolgozom, elsatírozom, mert könnyen túlkarakteressé válhat az arcom, ami nem olyan szép. A barna viszont lágyítja a vonalaimat, sokkal szolidabb, lágyabb, mégis látható!


Én ezt a kettőt tudom ajánlani. Ezen kívül adott esetben, ha olyan a szerelésed és illik hozzád jó választás lehet egy közép vagy sötétkék szemceruza.

2012. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát sok függ attól, milyen barnáról beszélünk. :D

Nekem ami pocsékul áll, de hivatalosan jó lenne, az a lila, a fekete és a barna. :D A fehér nem lenne rossz, de mégse áll jól annyira.

Ami meg tiltólistás, a kék és a zöld, na nekem pont ezek a legjobbak. :D

Szóval szerintem próbálgass párat, barátnőnek-tesónak-anyudnak biztos van pár szín, kérd kölcsön, vagy ha van szemhéjpúdered, azzal próbálkozz, mai jól áll, az valószínűleg ceruzában is jó lesz. :D

Esetleg még arany? Bár hétköznapra nagyon sok lenne szerintem.

2012. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fekete, az sötét türkiz, a zöld, és a piros ami eddig bevált, és fehér is jól mutat rajtam.
2012. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!