Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akiknek van orr-pierciengje,...

Akiknek van orr-pierciengje, egy kérdés?

Figyelt kérdés

Pécsett szúratnám, ötlet, hogy hol?

Általában mennyiért szúrnak piercienggel együtt? Mi a reális ár? Mennyi idő után lehet kicserélni azt az ékszert, amit a szúráskor betettek?


Mennyi ideig tart?

Nagyon fáj?


Jobban mint egy tetoválás? Csak mert abból már van kettő, viszonyítási alapon kérdezem :)


Mennyire esélyes kitépni megy ilyenek?


Köszi!


2012. febr. 8. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Szegeden 5000 Ft-ért szúrták, a cserével várj pár hetet, a piercer úgyis fel fog erről világosítani, nekem nem fájt különösebben, simán kibírható...törölközésnél vigyázz, mert én még csak 2x rántottam ki, de mindkettő eset a hülye törölköző hülye szálai miatt volt, beleakadt az ékszer :/ pár perc alatt elkészül :) Sok sikert :)
2012. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a tetoválásnál jobban fáj de nagyon rövid ideig tart, mire felfognád már vége is.

Nekem soha nem sikerült kitépni még,de gondolom attól is függ milyen végű piercinget veszel.

A többi kérdésről nem tudok nyilatkozni, de a piercingest kérdezd meg, mikor cserélheted ki ő tudja a legmegbízhatóbb információt adni.

2012. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 5000 volt, a szúrás pillanatában persze fáj, de szerintem nem vészes, és ha jól emlékszem, egy hónap után lehet cserélni. Viszont bogyósat ne vegyél! Az összes bogyós piercingem rekordidő alatt kiesett/kirántódott (ami viszont azért baromira fáj). Vettem egy vékonyszárú ezüst fülbevalót, behajlítottam L alakban, azt viselem több, mint fél éve, és semmi baj nincs vele eddig.
2012. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!