Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt fogy ki egy...

Mennyi idő alatt fogy ki egy szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Egyszer egy sminkes azt mondta, ha csak egyedül használom, akkor sokáig eltart, de mi számít 'sokáig'-nak?
2012. febr. 3. 21:13
 1/8 anonim válasza:
Az enyem megvan mar kb. 2 eve es meg mindig jo :)
2012. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi szintem használom s kb 3hónapot bir ki:D L/14
2012. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem lassan egy éves és még mindig jó. Barátnőmnél 1,5 hónap :D
2012. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom igazából mire irányul a kérdés, de a szempillaspirálokat nem érdemes hosszabb ideig használni, mint ameddig a szavatossága jelezve van rajtuk.

Általába vagy becsomósodnak, vagy a szav.idő lejártával irritálhatják a szemet, gyorsabban leperegnek, ragacsossá válnak...stb. (már ha ilyesmi miatt kérdeznéd..:)

2012. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-4 hónapig használok egyet
2012. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem szoktam számolni, de amit decemberben kaptam még kb. televan. Ami meg a másik, h ne itt kérdezd, mert valaki napi szinten valaki pedig kb hetente használja, így persze h sokáig tart. Nameg nemis ugyanannyit valaki 5 kilót tesz rá valaki 1-szer-2-szer áthúzza
2012. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hónap. Több rétegben használom minden nap. A vége felé már nehezebb vele dogozni, onnan tudom,hogy időszerű másikat beszerezni.
2012. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, hogy lehet 2 évig használni egy szemspirált??Lányok legyetek már igényesek, ilyenekkel tönkreteszitek magatokat...

Egy szempillaspirált maximum 3 hónapig érdemes használni, ennyi az átlagos szavatossági ideje. De amikor már csomós, nyúlós, ragadós akkor nem érdemes tovább szenvedni vele. Ha így viszed fel a pilláidra csak elnehezíted őket, és kihullanak...

Mindenképpen figyelj arra, hogy ha használod akkor ne oda-vissza dugdosd a keféjét a festékesbe, mert akkor levegőt juttatsz be és hamarabb lesz csomós.

2012. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!