Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tartós szempillafesték mellett...

Tartós szempillafesték mellett szempillaspirál?

Figyelt kérdés

Mindennap festem a szempillámat, de szeretném kipróbálni a tartós szempillafestést.. az érdekelne, hogy ha még szempillaspirált is viszek fel, még szebbnek és dúsabbnak fog látszani vagy felesleges?

Szóval ha úgyis festem spirállar érdemes megcsináltatni? Vagy ugyanaz a hatás?


2012. jan. 25. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ugyanaz a hatás...sokkal feketébb, szebben látszik:) mindenképp érdemes:):):)
2012. jan. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha be van festve és még arra spirálozok,szebb lesz mint amikor simán spirálozom?
2012. jan. 25. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is néha megcsináltattam ezt kozmetikussal, imádtam, meg a szempillaspirál a kis apró pihéket nem festette ki, szóval már alapból dúsabb volt. Mikor mentem bulizni, akkor pedig még spiráloztam is, még akkor is volt változás, dúsabb, és hosszabb volt.

21L

2012. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

neten mindenhol azt írták, hogy 3-4 hétig fent marad

de ahova bejelentkeztem kozmetikushoz, azt mondta, hogy 1-2 hétig tart csak :S akkor ő nem olyan jó festéket fog használni ? Érdemes lenne máshoz mennem?

2012. jan. 26. 06:38
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, szerintem két három hét a hatóideje....általában háromhetenként szokták ujrafesteni:)
2012. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!