Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jók az Essence termékek?...

Jók az Essence termékek? Valakinek tetszettek? Főleg az alapozók, szempillaspirálok és a púderek érdekelnek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem az essence-ből nem minden vált be. pl. a szempillaspriálom 3 hónap után becsomósodott (narancssárga külsejűt használtam), de amíg használtam, nagyon szép hosszú szempillákat tudtam vele varázsolni, és szépen ki is fésülte, és elválasztotta őket.

A körömlakkok elég jók, csakúgy mint a szájfények. (szájfényeknek nagyon jó az illatuk)

Alapozót és púdert nem használtam még ebből a márkából. off: De június 2-től, hétfőtől nagyon jó akciók lesznek az Essence-ből, és új termékek is a polcokra kerülnek! (alapozó, szemhéjpúder,szempillaspirál, stb.)

2009. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ. Kedden elmegyek a Rossmannba megnézem őket... :) esetleg tudnál ajánlani más márkákat amik hasznosak voltak számodra?
2009. máj. 31. 14:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
1. hozzászóló vagyok. Nagyon szeretem a Synergen alapozóját, (akciósan vettem 500 ft-ért), mattít és nagyon szépen fed. A Lovely körömlakkokkal is meg vagyok elégedve.
2009. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen Synergen-ről már sok jót hallottam. Nem tudom melyik lenne jobb nekem .. ez vagy az Essence. Majd legfeljebb veszek mindkettőből, nem olyan vészes az áruk.
2009. máj. 31. 14:40
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejött az Essence multi action mascara szempillaspirál. És nekem is van Synergene alapozóm, szerintem is jó nagyon.
2009. máj. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rossmannba lehet kapni Synergen termékeket?:)
2009. máj. 31. 15:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom hogy csak a Rosmannban vannak Synergen termének:)
2009. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak a Rossmannban lehet kapni Synergent, mert az a saját márkájuk.
2009. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen az essence cuccok nagyon jók! Főleg a szemhéjpúderük! ha bemegyünk rossmannba bnőmmel, mindig odalyukadunk ki :D..pedig nem azért mentünk.

ÉN is meg vagyok elégedve a narancssárga szempillaspirállal, már régóta megvan nekem és még mindig nagyon jó. Régebben lehetett kapni egyfajta szemhéjtust is, ami csak 300 ftba került kb, és fél év használat után is ugyanolyan volt mint mikor megvettem..nagyon sokáig tartott,sajna már nem lehet kapni.Ugyanilyen a synergene alapozó és púder is .Nagyon olcsó és felér a nála több ezer ft-tal drágább termékeknél.

2009. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:) .. Már alig várom h kinyisson a Rossmann :D:D
2009. máj. 31. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!