Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing lövés géppel....

Pamika kérdése:

Köldök piercing lövés géppel. Tudtok olyan helyet Szolnokon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szúrasd, sokkal gyorsabban fog gyógyulni és kevésbé roncsol!
2012. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szúrásra gondoltál, ugye? Gyerekek tanuljátok meg, hogy mindennemű testékszert, még a pitinek tűnő fülbevalót is szúratni kell,nem lövetni.
2012. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Törökszentmiklóson volt olyan kozmetikus aki lőtte.
2012. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és a másik: piercinget piercerrel csináltatunk, nem kozmetikussal.
2012. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem elöször (kb 10éve) lőni akarta a kozmetikus, mert elfogyott a tűje... Közlöm veled, hogy úgy fájt, h azt hittem besz.rok és majdnem elájultam, akkora volt a fájdalom -.- Pedig nagy a tűréshatárom, nem is félek ilyenektől... Ahogy meg írták is, piercinget lőni NEM SZABADNA! Elmebeteg 1módszer, roncsol is, és rohadt nehezen gyógyul, de csak hajrá...
2012. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem szabadNA. De van,aki csinálja.Valamivel olcsóbb is. Nekem lőtték 5éve,nem mondanám hogy fájt,inkább csak kellemetlen volt.Kenegettem,forgattam.Csak ugyebár akkor fülbevalót lőtt bele,aminek a szára közel sem azonos egy piercing szárának vastagságával.Azt átcserélni volt nagyon rossz.Még egyszer nem csináltatnám,fiatalság bolondság.


Tényleg szúrasd inkább.

2012. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja egyébként Szolnokon Singerbe a Sütő úton,valamint Henrik a Párizs Parfümériánál csinál. Ezek szalonok,szóval max 5ezer. Utolsó voltam.
2012. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tényleg a szúrás a jobb módszer lőni meg szerintem nem is szabadna mindent mert még a fülbe elmegy talán még orrba is, de más helyre?? aúcs..viszont érdekes, mert nekem eddig minden szúrt piercingemet hamar kikellett vennem és minden lőtt ékszerem megvan még, furcsa, de ezvan/szúrtak voltak: labret, snake bite, cheek, 1 füllbevaló mindnek anyi lőttek pedig orrpiercing 2db és füllbevaló 4db ezek meg mind megvannak és soha nem volt velük gondom:S/
2012. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már kész van és szúrattam nem is fájt de :)
2012. aug. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!