Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit használjak kontúrozásra?

Mit használjak kontúrozásra?

Figyelt kérdés
Ha írnátok pontos márkát, azt megköszönném. Meg ha lehet ne ilyen 4-5000 ft körülit. Esetleg Essencenél van ilyen termék?
2012. jan. 26. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én a She szemhéjtusát használom. Nagyon jó és az ára is elég alacsony, ezer forint körül van. Azt vedd, amelyiknek keményebb az ecsete, azt könnyebb használni.

Szemceruzáért nem vagyok oda, hamar elmaszatolódik, ami meg nem, annak az ára elég magas.


21L

2012. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én arcra gondolok.:) Hogy ott a pirosító alatt ilyen árnyékolás félét csinálni, vagy az nem kontúrozás?:/
2012. jan. 26. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem, az nem kontúr. :)

Mire gondolsz pontosan? Alapozásra, korrektorozásra?

2012. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
kontúr lehet egy sötétebb alapozó, púder akár szemhéjfesték is, az a lényeg, hogy matt legyen :)
2012. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknak nincs igaza, azt igenis kontúrnak hívják. Az NYC-nak van egy szép bronzosítója, de minden márkánál (olcsóbb/drágább) lehet találni szép bronzosítókat, azzal lehet ezt a hatást elérni, de ahogy egy előttem szóló is írta, egy szép barna szemhélypúdert is lehet használni, nem köteező, hogy matt legyen, bár nekem az jobban tetszik, de lehet fényes, meg csillámos is :)
2012. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
párdon, szemhéjpúdert*
2012. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2012. jan. 26. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minőségi terméket akarsz, ami hasonlít a NARS-hoz (szóval nem drogériás gagyi Essencét - már bocsi), akkor szerintem próbáld ki a SLEEK CONTOUR KIT készletét. Angliában ez a vezető sminkesek arckontúr terméke. Van benne highlighter is. Valami hihetetlen gyönyörű a barnája és eszméletlen a highlighter termék is benne. Számtalan videot láthatsz róluk a neten akár hazait, de elsősorban külföldit. Az egyik legtutibb fegyverem és a sminkesem is ezt használja, erre esküszik. Ha jól tudom a Makeup Plázában lehet itthon kapni (makeuplaza hu)
2012. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hat meg kezdo vagyok konturozas teren..lehet elsore megtenne vmi olcsobb..lehet nem is sikerulne szepen.
2012. jún. 14. 23:18
 10/10 anonim ***** válasza:
rengeteg alapozási parktika van most a Cosmopolitan Júliusi számában. Olvasgasd át :)
2012. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!