Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket, ékszereket...

Milyen sminket, ékszereket ajánlotok ehhez az öltözékhez?

Figyelt kérdés

Hétvégén elmegyünk a családdal egy számomra igen fontos helyre. Minden szempontból jól szeretnék kinézni. Egy fekete magasított derekú szoknyát, és egy piros húzott ujjú felsőt fogok viselni. Nem tudom eldönteni, hogy fekete vagy piros cipőt vegyek-e fel hozzá, lehet, hogy a piros már túl erőltetett lenne. Szerintetek?

Nagyon fekete sminket nem akarok, bár a füstös tetszene. Nem tudom ehhez az összeállításhoz mi illene igazán. Szerintetek?


Ilyen szoknya, csak sima, egyszínű, fekete, minta nélküli:

[link]


Felső: Ilyen típusú felső, csak pirosban


[link]


Esetleg ajánlhattok más színű, típusú felsőt is, de mindenképpen ezt a szoknyát szeretném viselni :)


Köszönöm mindenkinek



2012. jan. 19. 11:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem fekete cipőt vegyél fel. Az lényeg, hogy a kiegészítőid (nagyjából) passzoljanak egymáshoz, legalább színileg. Nézz szét a google-n, vagy más oldalakon smink terén, de szerintem ne csinálj túl sötét sminket, mert aztán meg lehet hogy nagyon fekete lesz az összhatás. Vagy húzd ki feketével a szemed, meg szempillaspirállal, és egy natúr vagy barnás színű csillogó színt vigyél fel a lebegő szemhéjadra. Ez az összeállítás nem túl kihívó, de attól még csinos :)
2012. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mandii válasza:

A szoknya jó, de a felsőt felejtsd el hozzá, túl sok. valami egyszerű top, vagy egy sima fehér ing jobb lenne. az ékszer már az új felsőtől függ, de vagy egy hangsúlyos nyaklánc, vagy egy hosszú fülbevaló egy hasonló karkotővel szép lenne.


sminknek valami egyszerűt válassz, jó a füstos szem, ha profi, ha még nem megy olyan ügyesen, csak húzd ki a szemed felül és egy fülpiszkával satírozd el kicsit.

2012. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindig füstös szemet festek, ha megyek valahova, most pont arra gondoltam, hogy csak kihúzom alul-felül a szemem, műszempilla és valami vörösebb rúzs.


Ezer meg ezer felsőt felpróbáltam hozzá, mindenki ezt mondta legjobbnak, de nekem sem annyira tetszik az összhatás, ezért most gondoltam arra, hogy fekete pánt nélküli top, a fekete szoknya, piros vastag gumis öv, hozzá pedig a piros magassarkú, amiről már írtam. Így milyen lenne?

2012. jan. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!