Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon csúnya, ha a tipzselés...

Nagyon csúnya, ha a tipzselés köröm alatt megnő a saját körmöm? Egyáltalán nő alatta?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

a tipzselé alapból nem szép.

na, szerinted nő? vagy addig megáll a növésben? csak logikusan... azért ne erőltesd meg nagyon magad.

2012. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, mindenki tippzselét tetet, de csak azért, hogy csak akkor kelljen a körmösnél vagyonokat kifizetni, amikor megunta a mintát.

Már az épített a divat elég régen...az, hogy zselé v. porcelán már választás kérdése.

És igen, nő alatta a saját körmöd, talán gyorsabban , mintha nem lenne rajta semmi.

2012. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon rég óta van műkörmöm. Volt már épített körmöm de nekem egyáltalán nem jön be, sokkal fájdalmasabb ha letörik stb. Nekem tip+zselés körmöm van, és gyönyörű, profi körmös csinálja!!Minden körmön legyen az tip+zselés vagy épített látszik ha nő le a köröm. Nyilván nem szép ha már nagyon nagyon le van nőve,ilyenkor(sőt előbb) kell töltetni. Attól is függ milyen gyorsan nő a körmöd! Nekem nem olyan gyorsan nő, és egyáltalán nem csúnya mikor kicsit el kezd lenőni!

Ui: Nem értem, miért vannak olyan primitív emberkék akik általánosítanak és fikázzák a tip+zselés körmöt. Szerintem lehet gyönyörű egy köröm tip+zselésen és építetten is. És egy körmös is lehet ügyes vagy béna attól függetlenül hogy milyen fajta körmöt csinál. Attól, hogy neki nem vált be, vagy egy béna csinálta neki meg és ezért utálja a tip+zseléset, attól másnak még lehet gyönyörű és szép.

2012. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Profi körmös a lehető legritkább esetben csinál tip-zselét..
2012. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!