Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan beszéljek le eny lányt...

Hogyan beszéljek le eny lányt a piercingről és a tetoválásról?

Figyelt kérdés

Nagyon szép lány.. :( és szerintem a piercing nagyon csúny és a tetoválás is:S :( nem tudomom mit csináljak :(((

14 éves.


2012. jan. 14. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
sehogy. az ő dolga, azt csinál magával amit akar.
2012. jan. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért akarsz beleavatkozni más életébe, amikor azt sem tudod, hogyan tedd...

Foglalkozz magaddal!

2012. jan. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sem kell beleavatkoznod!Ha neki tetszik,úgyis meg fogja csinálni.A piercinget egyébként ha megunja,simán kiveheti majd és nyoma sem marad.A tetkónál,pedig olyat kell választani,amit később,idősebb korban sem kell szégyelni,takargatni,hanem egész életében büszkén tudja viselni.Mondjuk azt hozzátenném,hogy 14 évesen még túl fiatal ehhez,mert később változhat az ízlése és lehet,hogy ami most metetszik neki,azt később nem viselné szivesen.Ezért jó lenne ha várna még néhány évet és ha még mindig akarja,akkor bele lehet vágni.

Nekem van 2 piercingem és egy tetkóm.Az egyik piercingemet 18 évesen csináltattam,a tetkót 19,a másik piercinget pedig 21 éves koromban.Most 22 vagyok,még egyiket sem bántam meg.Az egyik piercing az arcomon van,ezt nem fogom egész életemben viselni,mert szerintem egy bizonyos kor után,már nem mutatna jól.

Én is kaptam már hideget-meleget ezzel a témával kapcsolatban,sokan mondták,hogy nagyon szép lány lennék,de elcsúnyítom magam.Engem nem nagyon érdekelnek az ilyen megjegyzések,azért csináltattam piercinget és tetoválást,mert nekem tetszik és én így érzem jól magam,nem pedig azért,hogy másoknak tetszen.Ez mindenkinek a saját döntése!:)

2012. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 évesen egyáltalán nem tetováltathat még...
2012. jan. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem erről nem lehet valakit lebeszélni, nekem van piercingem és tetoválásom is van, az egyik piercinget kivettem de nem bántam meg őket, igaz nem is 14 évesen csináltattam...
2012. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lány nagyon akaratos tud lenni, ezért kéne a szüleinek(!) megértetni vele hogy ennyi idősen még nem dönthet ezekről a dolgokról.
2012. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem hagyd rá.HJa már megmondtad neki a véleményed akkor hidd el h ő ezt tudomásul vette,de ha neki tetszik akkor hadd csináltassa meg.Csak várjon még kb 2 évet és ha akkor is tetszik neki akkor támogasd.Nekem is azt mondták h milyen szép lány vagyok csak az a vas ne lenne a számba.De istenem nekem tetszik.Akinek nem tetszik az meg ne nézzen rá.Támogasd a barátnőd és ne szekáld emiatt:)
2012. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm. de köszi a választ :)
2012. febr. 12. 01:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!