Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit kell tudni a snakebite...

Mit kell tudni a snakebite piercingről?

Figyelt kérdés
felfog dagadni a szám? ha igen,akkor mennyire,mennyi időre? :) a szúrása fáj? [bár a szúrástól nem tartok annyira.:D]
2011. szept. 12. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. szept. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
atyaég.:D
2011. szept. 12. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 napig lesz feldagadva, mintha ajakfeltöltésen estél volna át xD A szúrása nem fáj, ne izgulj!
2011. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alig dagadt fel, észre sem lehetett venni, bár nem együtt lett a kettő.
2011. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit feldagad,és fáj is,de nekem is van,és szeretem :)

Fiú vagy?

2011. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány. :)
2011. okt. 24. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Mult penteken csinaltattam öket, s nekem par napig volt feldagadva, de telt ajkam van, ugyhogy annyira nem volt feltünö :D amugy ez egyentöl függ, van akinek nem dagad be (sokaig), van akinek igen..

A szurasa nekem kicsit fajdalmas volt, de elek meg :D am jobban kellemetlennek mondanam mint fajdalmasnak..

Nekem egyszerre lett megcsinalva mindkettö, par perc különbseggel, a bal oldalon egy eret is eltalalt a piercer, ugyhogy kicsit szenvedek vele :/ de nem bantam meg h megvannak :))

2012. aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!