Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni mágneses...

Hol tudok venni mágneses körömlakkhoz mágnest? Az itthoni hűtőmágnessel nem jó. (amire gondolok, az kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

ilyen felkenve, és próbáltam a hűtőmágnesekkel, de nem jó. Ahol a lakkot vettem, ott mondták, hogy még nem is jött hozzá mágnes. A városban a legnagyobb drogériában vásárolta, szóval az ilyen dm, meg rossban.ban sem lenne. (müllerbe vettem ) nektek jó lett az ilyen lakk? Úgy tetszene nekem pedig :((


2012. jan. 10. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:
amúgy, hogy lásd a körömlakkot felkenve, görgess lejjebb :)
2012. jan. 10. 14:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mikor jártam a Rossmann-ban, ott volt kirakva mellé. Általában meghozzák ezeket a körömlakkokat és küldenek mellé mágnest is, mivel igaz hogy külön kell megvenni, de azzal együtt lehet elérni azt a mintát amit reklámoznak. Biztos van már mindenhol, még igaz régebben láttam, de ha már akkor is volt akkor most is lesz. :) Hacsak nem vették meg mindet.
2012. jan. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Rossmannban láttam az essence lakkok mellett.
2012. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!