Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki segítene? Köldök piercing.

Valaki segítene? Köldök piercing.

Figyelt kérdés

Este nagyon belekaptam véletlen a 6 napos köldök piercingembe ami nincs begyulladva. Hál'isten nem szakadt ki és nem piros de hihetetlenül fáj azóta. Ez nagy baj? vagy majd elmúlik?

És ha már kérdést írok ki akkor még azt is meg szeretném kérdezni hogy szabad-e alkohollal kezelni? A neten azt olvastam hogy nem, de anya azt mondja hogy igen, mert neki is van és pár nap alatt begyógyult neki gyulladás nélkül alkohollal.


2011. dec. 29. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Alkohollal ne kezeld! Sok embernek kilöki a szervezete a pc-t ha alkohollal kezeli. Én betadinnel és sóoldattal kezeltem mert aki szrta, ezt ajánlotta.(1 kiskanál só, fél pohár víz)

És én a helyedben visszamennék oda ahol szrták, hogy mit mondanak! Ez azért nem normális. Én is belekaptam az enyémbe párszor, de másnapra már nem fájt annyira...

2011. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

A sóoldat kimarja, azzal ne kezeld!

Tetran kenőcs.. nekem csak az jött be... Mire ràjöttem, 4.szerre lett szúrva, mert a többi kezeléstől kilökődött...

24/N

2011. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is tetran kecsöccsel kezelem és naponta többször átmosom kamilla teával mert a piercer azt mondta hogy ez jó rá és én is tudom, hogy gyulladáscsökkentő szóval ártani biztos nem árt:) És lehet hogy nem normális hogy ennyire fáj egy belekapástól, de viszont én annyira belekaptam hogy azt hittem abban a pillanatban hogy kiszakítottam, szóval érthető a fájdalom.:/
2011. dec. 29. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Már ne haragudj, de a sóoldat tökélets rá! Debrecen legjobb piercer-e ajánlotta. Kb 10 embert tudok aki sóoldattal kezelte a nála készült pc-t, és mindnek begyógyult, szép lett! Egyébként teljesen fájdalommentes a só(tengeri só, persze)
2011. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!