Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi lehet az oka, ha a műköröm...

Mi lehet az oka, ha a műköröm zselé nem keményedik ki hosszú idő után sem az UV lámpa alatt?

Figyelt kérdés
A Lidl-ben volt egy műköröm készítő csomag, UV lámpa, zselé stb de a zselé egyszerűen 10 perc után sem keményedett egy csepet sem! a lámpával lehet a gond, vagy a zselével?
2011. dec. 25. 20:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Egy lidl-es boltban nem szabad ilyet venni!!!

Vegyél egy olyan műköröm csomagot, mint pl. mastre nails, crystal nails, perfect nails....

Itt a zselé is és az UV lámpa is sz*r!

Nemszabad egy lidl boltban venni!!

Inkább vegyél egy kicsit drágábbat, csak jó legyen!!!:)

2011. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
61%
szia.en azt kaptam ajándékban és képzeld én is igy jartam aztán egyik ismerősőm mondta hogy aceton mentes koromlakk lemosoval kell lemosni mikor kiveszed a lámpa alol a kormodet .ugymond fikszálni.remélem segitettem.ird meg hogy sikerőlt-e.boldog karácsonyt
2011. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Veled van a gond, hogy lidlben vettél ilyet. Komolyan elhitte bárki is, hogy azzal kezdhet valamit?

Mégis megdőlt az a tény, hogy műkörmöt bárki tud csinálni, mert ahhoz nem kell ész?

2011. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

jó nemkell leoltani köszöntem, nincs mindenkinek 30 ezer forintja ilyesmire és képzled azért mert vki onnan vesz ilyet még nem hülye, és karácsonyra kaptam úgyh ha nem muszály nemkell oltogatni mert teis melléfoghatsz még egyszer vmivel!

2. válaszolónak köszi a segítséget, annyit szeretnék, hogy az aceton mentes lemosóval teljesen rögzült? nem lett matt vagy ilyesmi?

2011. dec. 26. 11:22
 5/18 anonim ***** válasza:
4%
Sz.r cuccokkal, sz.r anyagból soha nem lesz szép körmöd
2011. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a kérdésedre válaszolnék,a körömlakk lemosó tényleg jó én is azzal szoktam,nem fixálóval.Szép csillogó.Miután kiveszed a körmöd addíg mindíg ragad az enyém is mielőtt átkenném akkor keményedik meg.A többieknek meg a kérdésre válaszoljatok máskor!
2011. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
43%
A műkörömépítéshez nem hiába végeznek iskolát. Ott megtanítják, hogy a zselé soha nem köt meg teljesen hiszen ha teszel rá még egy réteget, csak így tud tapadni. Fixálni kell, majd formára reszelni és fényzselével adod vissza a köröm fényét. Az előkészítéshez meg gyorsan vegyél gombásodás-megelőzőt, mert nem sokára festened sem kell, zöldek lesznek a körmeid.:-)
2011. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
ha rákened az uv zselét, megszárad, áttörlöd aceton mentes körömlakklemosóval (ez eltávolítja a csúszós megmaradt zselét) utána még át kell finoman polírozni a körmöket (ilyenkor formázod meg). Utána rárakod amit szeretnél (pl.: cover pink alap) ez is megköt, aztán erre is jöhet egy kis zselé, (szerintem utána is töröld át kicsit) majd ha ez is kész, ráteszed amit még szeretnél a körmödre (ha követ akarsz azt a legvégén fényzselé feltétele előtt). Ha fent vannak a kövek is, a végén mindent kenj le a körmödön a fényzselével.
2011. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Ha jól akarod csinálni, még véletlen sem hallgatsz az utolsó válaszadóra! Semmit nem írt le jól!

Inkább menj el szakemberhez, aki ért is ahhoz, amit csinál.

2011. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat! egyébként meg hibáiból tanul az ember és természetesen kenem gombaölővel is... a körömlakklemosós megoldást pedig kifogom próbálni.. :)
2011. dec. 26. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!