Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A púdert hogy kell használni?...

A púdert hogy kell használni? Hova kell felvinni? Mi célt szolgál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 12:46
 1/8 A kérdező kommentje:
ha nincs hozzá olyan pamacs, akkor kézzel kell felvinni? vagy vattakoronggal is jó ha felviszem?
2011. dec. 24. 12:47
 2/8 anonim ***** válasza:
A púder a smink fixálására szolgál, és arra, h felszívja a felesleges faggyút, ne csillogjon az arcbőröd. Én személy szerint nem használok, mert nagyon eltömíti a pórusokat. Megpróbálhatod vattakoronggal felvinni, de szerintem azzal nem lehet olyan szépen eloszlatni. A drogériáékban lehet venni púder pamacsot vagy ecsetet. Ja, és hát az alapozó után az egész arcod felületére kell felvinni, de csak vékonyan.
2011. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) a mattító púder az pontosan mi?
2011. dec. 24. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
a matt púderek nem csillognak, és a bőröd sem fog fényleni tőle. elsősorban arra használjuk, hogy az alapozót fixáljuk,és megakadályozzuk, hogy fényes legyen az arcunk. én mindig ecsettel viszem fel az arcomra, egyenletesen, vékonyan.
2011. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én egyébként a nyakamra is szoktam rakni egy keveset, hogy ne legyen maszkszerű a sminkem. am. a sminkedet nagyon jól tudod fixálni hajlakkal is ( ez természetesen az utolsó lépés amikor már a spirál,szemhéjpúder stb. is felkerült.)nekem sokkal jobban bevált mint a különböző sminkfixálók. (előző voltam)
2011. dec. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! :)
2011. dec. 24. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
a sunidra hogy szép barna legyen.
2011. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
-.-
2012. jan. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!