Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell füstös sminket...

Hogy kell füstös sminket csinálni? Ha próbálom elsatírozni, nem füstös lesz, hanem lejön az egész.

Figyelt kérdés
Akármilyen szemceruzával is csinálom, próbáltam mindenfélét, szóval szerintem nem azzal van a baj... A másik végén direkt satírozós ceruzákkal sem sikerült.
2011. dec. 10. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Sexy party smink: Füstös szem készítés lépésről-lépésre


Sminkakadémia 2. rész - Füstös szem kezdőknek


Remélem tudtam segíteni!!:-)

2011. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne ceruzával csináld(azt csak vízvonalra és felsőszemhéjra a pillák tövébe tegyél utólag),hanem szemhéjporral...
2011. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ceruza a kontúrhoz kell, a többit pedig sötét szemhéj porral/púderrel kell "satírossá" tenni..(meg ecsettel..) Nem olyan nehéz, próbálgasd!:)
2011. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/results?search_query=smokey+eye+tutor..

Próbálgasd itt a videók között. Én is innen tanultam meg füstös szemet csinálni, azóta is dícséri mindenki :)

2011. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem most 2 szemceruzám van: egy essence (brutál fekete), és egy avonos (el lehet satírozni).

Ha satírozom, akkor utána még teszek rá fekete szemhéjpúdert (miss sporty). Rengeteg magyar nyelvű videó is van, youtube-on keress rá, és próbálgasd.

2011. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!