Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudok ilyen parókát...

Honnan tudok ilyen parókát szerezni?

Figyelt kérdés
Hol tudok Magyarországon(!),nagyon hosszú(100cm,vagy annál nagyobb) tejföl szőke,frufrus parókát venni,NEM igazi hajból?(tehát minél olcsóbban) elég sürgős lenne,és nem vagyok kíváncsi a "menj e-bay-re" és hasonló hozzá szólásokhoz,mert nincsen paypalom
2011. dec. 9. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kínaiban nem nézted?Láttam már ,és olcsó volt.Persze nem biztos hogy 100cm volt :S
2011. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vaterán nézz körül, én is ott figyelgetem, csak most nagyon drágán láttam olyat, amilyet szeretnék, annyi pénzt meg nem dobok ki rá. Én hosszú platinaszőke frufrus parókát szeretnék beszerezni. Mert már nemigen leszek szőke, és azért jó lenne, ha lenne egy ilyenem. Mivel fekete a hajam. :)
2011. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!