Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kezdjem a fültágítást?...

Hogy kezdjem a fültágítást? (a több i lent)

Figyelt kérdés
sok embertöl halotam hogy a fültágítást általába fogpiszkálóval érdemes de az nekem állandó an felszakitja a fülem azt szeretném még meg tudni hogy a fogpiszkálon kivül mivel kezdjem ?
2011. dec. 5. 16:06
 1/5 tetris ***** válasza:
53%

Drága fiam! Mielőtt kitágítanád a füllyukadat, gondold végig a dolgot! Lehet, hogy pár év múlva már nem lesz divat, sőt vérciki lesz, ha valakinek ilyen luka van. Arra is gondolj, hogy miként fogsz majd kinézni, amikor majd 85 éves leszel, és ilyen cafrangos füled lesz. A nővérek ki fognak majd röhögni a szociális otthonban.

Abba a nagy lukba beleakadhat bármi, és szétszakadhat a cimpád.

Most még kölyök vagy, de néhány év múlva, amikor majd állás után fogsz rohangálni, és komoly, megbízható munkaerő benyomását kellene majd keltened,rögtön ki fognak szórni, mert az az óriási luk nevetségessé, komolytalanná tehet mások előtt. Hidd el, egy ostoba divathóbort az egész, inkább ne csinálj bohócot magadból.

Hallgass rám, anyád lehetnék.

2011. dec. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én csak 8 millisig fogom tágítani és az ösze huzódik és ha a munkám mulna rajta kiveszem de azért köszönöm a válaszod :D
2011. dec. 5. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló!

Bizonyára amikor te voltál még gyerek, nem volt megengedett sem a festett haj, sem a smink, sem a feltűnő öltözet az iskolákban. A világ azóta változott, mostmár ugyanúgy elfogadott a fültágító, mint a hajfestés. Normálisabb munkahelyen nem fognak szólni érte. Ráadásul ha megunja az ember, össze lehet varratni, nagyon szépen meg tudják csinálni (igaz, megvan az ára, 15000 ft, de ha elszakad a fülcimpa, akkor ingyenes, szóval érdemesebb eltépni!)

2011. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogpiszkáló azért szakítja fel mert fa. le kell lakkozni, de az se elég jó megoldás.

Fülpiszkáló jobb, aztán tollbetét, ecsetek, tollak, filcek, szívószálak, stb.


Egyébként varratni sem szükséges mindig, van akinek beforr a18 milis is.

Állást keresni én tömörrel mentem (16 os a fülem) kb olyan mint amilyen golyókat a nők is hordanak, meg amit már előttem is írtak, a legtöbb munkahelyen nem a külsőd számít.

2012. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha rám halgatsz elmész egy divatboltba mint a garage-store vagy akármi és veszel egy fültágító tüskét és azzal szépen fokozatosan tudod tágítani én adrenalin shop-ban 250 ft-ért vetem egy műanyag tüskét és nagyon jó ahogy érzed úgy fokozatosan tolod a füledben 1m-től 12-mm ig van szal ez a legjobb megoldás vagy még a csiga de az nekem nem volt kényelmes
2012. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!