Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillt raktak fel nekem...

Műszempillt raktak fel nekem 4 napja, és oylan érzésem van mintha alatta lévő saját szempillám kihullott volna. Most ez megtörténhet?

Figyelt kérdés
állandóan csak nézegetem,hogy felhúzom a műt és shoyg alatta mennyi saját szempillám van,és nekem ugy tünik mintha kihullott volna. Mennyi idő után kell leszedni ezt és hogy lehet leszedni??? kérlek titeket segítsetek!!
2011. dec. 4. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

ha a sima műszempilla van fent rajtad napokig akkor simán kihullhat:S


ha 3d-s akkor azt kb 8-10hetente kell cseréltetni és nem hullik ki:)

2011. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tincses van felrakva :S és akkor ezt hogy szedjem le??? mert a kozmetikus aztmondta hoyg magától leesik majd ,meg a barátnöm aztmondta (neki is van fenn) hogy akinek folyamatosan felvan rakva annak hullik ki.

amugy megnézegettem közelebbröl,van alatta rendes szempillám,de nem látom soknak bár lehet hogy takarja a tincs. De azért félek hogy kihullik szóval várnám a tanácsokat hogy mit csináljak.

2011. dec. 4. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
olajos szemfestéklemosó leszedi
2011. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-2 nap alatt nem fog kihullani. Ahhoz huzamosabb ideig (több hónapig) kell lennie műpilládnak, hogy kihulljon.
2011. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

huhhh köszönöm szépen,tegnap este szinte sírva aludtam el hogy mi lesz velem :S

a barátnöm is mondta hogy nem hullik ki ,csak ha folyamatosan fel van rakva.

De hiába keresgéltem a pilláimat nem találtam és már nem tudta mire gondolni, csak a műszempilla alatt látom,felette ugye meg ott van a ragasztó,szóval nem tudom hogy most akk bele van ragasztva eze a sajátomba?? ezért nem is lehet kitépni mert jön a sajátom is ki??

egyébként pénteken leszedetem,biztos ami biztos alapon.

2011. dec. 5. 14:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne próbáld meg letépni! Akkor tuti ki fog jönni a sajátod is, és nem is lesz kellemes élmény... De úgy látom nem tudtalak teljesen megnyugtatni. Nincs mitől félned, nem fogsz szempilla nélkül maradni. Ne nézegesd folyamatosan, mert csak magadat idegesíted vele.

Egyébként ha ennyire félsz tőle miért csináltattad meg?

2011. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mostmár nem fogom nézegetni mert szerintem csak bebeszéltem magamnak a dolgot :S próbálok pozitiv lenni,am nem tudtam hoyg emiatt kihullhat a szempillám ennyitől.

Éppp ezt akartam kérdezni,hogy akk ne szedessem le pénteken??? ráér jövöhét végén,akkor utána ugyis szünet lesz. Nem lesz baja télleg ,hogyha 2 hétig fenn lesz??

2011. dec. 5. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Most harmadszorra is írjam le, hogy nem lesz semmi baja? És pont a szünetre szedetnéd le?? Miért? Hagyd békén, ne nézegesd, és nem lesznek ilyen rémképeid az egészről. Csak bebeszéled magadnak, ennyi.
2011. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jójó lenyugszok :)

de hogy érted hogy pont a szünetre szedetném le?? azért gondoltam akkorra,mert ha valami baja is van 2 hét alatt csak javulna valamit,am meg nem tervezek sehova menni,ezért is.

jah és mégegy kérdés,ha magától esne le,az miylen?? mert állítólag barátnöm ezelött se szedte le ,lepergett magától,de akkor mivan az alatta lévö szempillával?? mert ha direkt ilyen leszedövel szedem le akkor az csak feloldja aragasztót,emigy meg nem ,akkor most hogy van ez??

2011. dec. 5. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha magától leesik, az kicsit fura lesz, mert akkor 1-2 helyen hiányos lesz majd. Leoldóval a ragasztót oldod le, és úgy lejön az összes egyszerre. A saját pilládnak nem lesz semmi baja tőle, ugyanolyan lesz, mint előtte. De ne tépkedd le! Ha nagyon zavar. akkor menj vissza a kozmetikushoz, és szedesd le.
2011. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!