Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök festéssel kapcsolatb...

Szemöldök festéssel kapcsolatba lenne pár kérdésem pls?

Figyelt kérdés

Szóval eddig még nem festettem és ugy gondoltam hogy a téli szünet elején elmegyek ha esetleg szar lenne akk a végére ugyis kikopik.

és akkor kozmetikussal csiunáltassam gondolom és akk be kelle jelentkezni vagy ez hamar meg van? és kb mennyibe kerül? és vigyek festéket vagy ad olyat mint a hajam?


2011. dec. 2. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

A kozmetikushoz általában be kell jelentkezni. Kb egy negyed órás munka egyébként, elég hamar megvan. Az én kozmetikusom olyan 1500 Ft körül csinálja.

Ha nincs vmi extra színű hajad, akkor nem kell festéket vinni, sötétbarna, világosbarna, grafitszürke, fekete, ezekre szokták festeni. Mondjuk szerintem a hajfesték és a szemöldökfesték összetétele nem ugyanaz, bár nem értek hozzá.

Ha mindenképpen olyan színűre akarod, mint a hajad, én megkérdezném előtte a kozmetikust, h lehet -e ilyet egyáltalán.

2011. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát ilyen seszinü hajam van.. olyan se szőke se barna

ahhoz milyen szinü kell?

2011. dec. 2. 17:08
 3/8 anonim válasza:
Igen jelentkezzél be. Festéket nem kell vinned,a festés és az igazítás,mert kiszedi hogy szép legyen, kb 20 perc. Az ára változó, nálunk ez egy kisváros,1000-1500 ft.
2011. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és kb mennyi idő mulva kopik ki? és azt ugy nem ugy mint mondjuk a hajnál hogy lenő? vagy ilyen foltosan kopik ki vagy hogy?
2011. dec. 2. 17:12
 5/8 anonim válasza:
Egy hónapot kibír. Nem foltokba kopik,hanem mindig halványodik.
2011. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és mennyit használ? nincs vmi festés elötte utánna kép valahol? én nem találtam:(
2011. dec. 2. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt festve a szemöldököm, barnára. Hát a szőke hjamhoz nagyon jól állt. az 1, meg kicsit a 2. napon még erősebb volt, utána tűrhetőre kopott, és úgy mát télleg szép lett. Nekem 800 ft volt, mert a barátnőm anyukája csinálta. Hát festéket azt ad, a hajfesték nem jó. A legutóbbi másfél hónapja van a szemöldökömön és még látszik egy picit :D igen halványodik
2011. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kozmetikus tudni fogja, h milyen színű állna neked a legjobban. Nekem világosbarna, néhol szőkés a hajam, én sötétbarnára szoktam festetni, de a világosbarna is ugyanolyan jó lenne a hajamhoz.

Olyan 3-4 hétig marad meg a színe, és nem lenő, hanem fokozatosan kopik.

Előtte- utána képem nincs, de rajtam elég sokat dob.

2011. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!