Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most divat szilikon órákról? (pl: Too Late stb. )

Figyelt kérdés

Ha van:-Miért vetted?

-Szereted?

Ha nincs:-Miért?


2011. nov. 27. 16:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyi ízlés. Ízlések és pofonok, nekem nem kellene, felnőtt emberen szerintem furán néz ki.
2011. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem Too latem van és szeretem, bár ajándékba kaptam nyáron, de előtte kb fél évvel tetszett meg, aztán kiment a fejemből. Gyerekkoromban sosem volt Baby-G karórám pedig, hogy vágytam rá, de most hódolhatok a divatnak ezzel az órával:-)

27/n

2011. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 29. 14:32
 14/14 anonim válasza:

Nekem Too late-em van (már csak volt), a gésás. Azért vettem meg szinte napra pontosan egy évvel ezelőtt, mert fémérzékeny vagyok, és tetszett, hogy szilikonos. Ezen kívül van rajta naptár is, ami szintén nem hátrány, plusz vízálló.

24 éves vagyok, nem öltözködöm sportosan, de nagyon sok felnőtt megdicsérte, hogy milyen jól néz ki, a gyerekekről nem is beszélve. :)

DE! Már vásárlástól számított 1 héten belül vissza kellett vinnem, mert nagyon nem pontosan járt, egy nap sok percet késett/sietett. Azóta viszonylag jó volt idáig (attól eltekintve, hogy a naptár soha nem az adott hónap-napot mutatta, és fürdésnél kicsit bepárásodott), mondhatni pontosan járt. Viszont egy év után lemerült benne az elem, ami nem cserélhető.

Úgyhogy én egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, kb. 4000 Ft volt, de ennek töredékéért lehet kapni ugyanilyen szilikonos gagyi órát a kínaiban. Többet nem veszek, és másnak sem ajánlom.

2012. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!