Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem artdecos műszempilla...

Vettem artdecos műszempilla ragasztót. Csak nekem nem ragad?

Figyelt kérdés
eleve a műszempillám is artdeco és ugyanolyan kis ragasztót adtak hozzá, csak most ez nagyobb kiszerelés de hiába vártam vele, hogy száradjon aztán ragasszam fel egyszerűen nem ragadt oda....most a ragasztó rossz vagy a szempilla? (ragasztani jól ragasztottam,eddig is ment tehát nem a gyakorlatlansággal van a baj)
2011. nov. 21. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

hát ha jól értem, már használtad a szempillát előtte? Alaposan leszedted a ragasztó és sminkmaradványokat? Tisztítsd át alkohollal is, a szemhéjad is legyen tiszta, zsírtalan, mert különben nem ragad. Na meg csak keveset használj.

Konkrétan ilyet nam használtam, de hátha ilyesmi miatt nem működik. Ha kicsiben jó volt, akkor nem tudom, lehet rosszat fogtál ki? :S

2011. nov. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi az offért de hol vetted a ragasztót? én már mióta keresek de sehol sem találok :(
2011. nov. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat letisztitottam de akkor megprobalom alkohollal is.koszi:)


Douglesben:)

2011. nov. 22. 02:41
 4/6 anonim ***** válasza:

második vagyok.

köszi :D és még annyit elárulnál hogy mennyi volt?

2011. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
olyan 2500-3500 között
2011. nov. 25. 00:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezeket a márkákat. Csak DUO ragasztót használj! Nézz utána a profik is ezt használják az egész világon. A Make Up Plázában tudod megvenni a legjobb áron, a legnagyobb választékban (makeuplaza hu). Az Ardell is jó, de a DUO-nál nincs jobb a világon. Egyébként hatalmas a műszempilla választékuk is.
2012. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!