Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla ragasztót hol...

Műszempilla ragasztót hol lehet külön venni? Mi a márkája?

Figyelt kérdés

Még nem találtam néztem müllerben, dm-ben, lehet én vagyok vaksi és nem láttam meg de én nemtudom..:D mondanátok olyan helyet ahol biztos van/ahol vettetek? milyen márkájú, vagy mi van ráírva? és kb mennyibe került?


Köszi előre is a segítséget!:)


2011. márc. 21. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

dm-ben is és Rossmannban is lehet kapni, de csak műszempillával! Külön akár fodrászkellékesnél is lehet venni. Sajnos képet nem találtam, hogy tudjak linkelni, de kroXx a neve (piros-fehér színű). Én ezt ajánlom neked, mert nagyon tartós és feketés színű. :)

2011. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok fodrászkellékesben láttam műszempillaragasztót külön. Próbáld meg ott.
2011. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Douglasban, Duo
2011. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesnél kaphatók közül ajánlom az "iO eyelash adhesive" nevű terméket, kb 500,- FT


Müllerben, Douglasban kapható az Artdeco ragasztója, olyan 2000,- Ft


Douglasban, MAC-ben pedig a Duo, 3000,- Ft

2011. márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ázsia Center 400 ft. Viszonylag tartós, ragasztóval együtt van, ha egyszeri alkalomra kell megéri, de ha többszöri használatra szeretnéd, akkor mindenképp dm-ben vegyél
2011. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!