Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi legyen a sminkes blogom neve?

Mi legyen a sminkes blogom neve?

Figyelt kérdés

Új ötleteket várok!

Cosmetics, Cosmo, Make Up World, Kozmetína, Bella,


2011. nov. 20. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
annyi ehhez hasonlo blog letezik mar, szerintem senki nem lesz kivancsi a tiedre, bocsi.
2011. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én valami vicceset adnék, mert ezek inkább ilyen tömegcímek.

Pl: Tuti Maskara

Jó, lehet hogy nem határtalan a humorérzékem, de ezek tényleg olyan átlagosak... :)

2011. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sminkes blog aminek az a neve hogy Púder felhő nekem nagyon tetszik :) Valami ilyesmit kell kitalálni.
2011. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lip gloss & makeup world love


Majd belinkelnéd a blogod címét szivesem olvasnám ? :)

2011. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

szerintem is valami kevésbé átlagosat kellene választanod! :)


mondjuk most nekem sem jut eszembe semmi jó, de egy-két példa: Make up Haven, Beautiful face, Magic make up stb. :)

2011. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Púderfelhő sminkblogot egy beképzelt lány csinálja, aki hiteltelen és sokszor észrevehetően hazudik, fényesít, elferdíti az igazságot. Ne akard pont ezt mintául :-) A Make Up World szerintem egész jó egyébként.
2012. jan. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont a púderfelhő? Jaj neee! Andika, aki lájkokat vásárol és generálja a hozzászólásait :-D :-) Ő az egyik legröhejesebb Mo-on! Bocs, de ferdíti az igazságot, mint a vízfolyás.


Nekem a Bella és a Cosmo tetszik.

2012. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Andikának nagyon sok pénze van...

[link]

2012. szept. 3. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!