Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú ecseteket...

Milyen márkájú ecseteket használsz a sminkeléshez?

Figyelt kérdés

Milyen márkájú ecseteid vannak?

Hány darab ecsetre van szükséged az arcod kisminkeléséhez?

Melyek ezek az ecsetek?

Szerinted megéri drága ecsetekre befektetni a pénzt, mondjuk olyan 10-20 ezer forintot?

A műanyag szálú ecsetek bántják-e, kipirosítják-e az arcodat?

Milyen állat szőréből készül a legpuhább ecset?

Nekem például a kecskeszőr ecset durva volt.


2011. nov. 16. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Na mindenre nem tudok válaszolni. :)

Csak nem rég kezdtem ecseteket használni a sminkhez, úgyhogy nem vettem drágákat. Alverde púderecsetem van (2000 Ft), ez természetes szőr (gőzöm sincs milyen szőr van benne), de egy kicsit durva szerintem. Rúzsecsetem valami Rossmannos van, de azt szinte sosem használom, mert összesen 1 szájfénypalettám van, amihez igazából ecset kell. A többi ecsetem Essence. A szemhéjpúderes pufi ecset nagyon jó, azt imádom. A púderecsetet is szeretem, nagyon jó puha. Nem tudom miből készülnek, de az alján durvábbak, a teteje viszont mindegyiknek eszméletlen puha. Pirosítóecsetem is Essence, de azért nem rajongok, mert nehéz vele felvenni a port.

Én biztosan nem adnék több 10000 forintot ecsetekért. Szerintem nagyságrendileg nem annyival jobbak az olcsóbbaknál, mint amennyivel drágábbak.

2011. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
véletlenül sikerült elküldeni. szóval van az ecseteim között állat és műszőr is, kecskeszőrből pl van ami pihe-puha, és van kicsit durvább is. a műszőr ecsetek pedig egyáltalán nem durvák, de érezhető különbség az állatszőrrel szemben. gondot nem okoz a bőrön, csak más. egyébként mindent összevetve kb 20ezret költöttem az ecseteimre.
2011. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van két ecsetkészletem (ebayes), az összes nem volt több 1000 ft-nál. Ami szerencse mert nem használom, nekem ecset nélkül könnyebb és szebb lesz a smink. Mindenesetre a púderecsetje nagyon puha, ez biztos nem műanyag. Viszont nem tudom miből készült, és márkája is kínai írásjegyekből áll. Nem hiszem hogy kapható boltokban nálunk. A drága márkás ecsetekkel meg ugyanaz a helyzet mint minden mással... nem ettől függ a minősége, csak a márkáért fizetsz. Olcsón is találhatsz jót. 10-20ezret tuti nem ér egyik sem.
2011. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megírnád, hogy kitől vásároltad az eBay-ről az ecseteket?
2011. nov. 17. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ebay-os ecsetek sz *rok, már bocs. 1000 forint? Ettől ne várj sokat, csupa szőrhullató gagyi ecset.

Én Coastal Scents ecseteket használok, a Make Up Plazában vettem őket. Akkor még nem volt 22-es 15-ös készlet, ami nagyon-nagyon jó. A barátnőm sminkes és ezeket használja. Azt mondta, hogy azóta esze ágában sincs drága állati szőrből készült ecseteket vennie, mert szuperek ezek a puha szintetikusak és a Coastal ecsetek nagyon minőségiek, ráadásul a MUP-ban iszonyú jó árban be lehet őket akár egyesével is szerezni. A szállítási költség meg csupán 400 forint körül van.

2012. jan. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Coastal Scents és E.L.F.

2. 5-10 db

3. ... hosszú (nézd meg a Make Up Plaza makeuplaza hu oldalon)

4. egyáltalán nem! Bár valakinek a Coastal ecset is drága

5. igen, de vannak extra minőségű szintetikus ecsetek, de konkrétan a műanyag naná, hogy sz ar

6. szerintem ez irreleváns kérdés, mert a puhát is el lehet rontani egy rossz gyártásfolyamattal

7. hát biztos rossz márkát választottál! Nekem CS ecsetem van és kecskeszőr, baromi puha!

2012. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.) Sigma, ELF, MAC

2.) legalább 6

3.) jaj, ezt nem sorolom fel

4.) szerintem az 5 is drága, de megéri (viszont nem biztos, hogy a 20e forintos az jó pl. estee se jó!)

5.) nem, a MAC-nek is sok szintetikus ecsete van és szuperek, a sigmának sem az összes ecsete natural és extra jók, szóval nincs összefüggés.

6.) mókus, de a szintetikusak ugyan olyan puhák és van olyan, ahol jobb szintetikust használni, ezt a profik is tudják

7.) nem a kecske szőrével volt a gond, hanem a gyártóval, bocsi. valószínű nem kezelte jól. nekem Coastal scents kecskeszőr ecsetem van és extra szuper puha

2012. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!