Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki milyen alapozót használ?

Ki milyen alapozót használ?

Figyelt kérdés
Essence alapozót használtam, de kb. 2 hónap után nagyon csúnyának láttam az arcom tőle.Mintha nem tudtam volna "elkenni" az arcomon.
2011. nov. 13. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
La roche posay alapozó. 5000 ft de nekem több mint félévemeg van és nagyon jól fed, ráadásul gyógyszertári, és nem tömíti el a pórusokat.
2011. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2011. nov. 13. 18:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Loreal mat morphose. múlthéten vettem, már 4000 forint. Havonta megy fel az ára. Nagyon jól fed, számomra tökéletes. Viszont gondolkozom rajta, hogy valami minőségibb márkájút nézek, árban nem sokkal drágábbak már. Lassan ez is annyiba fog kerülni.
2011. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

eddig az olcsóbb alapozókat vettem.. de most a jobbakat szeretném, de nem tudok dönteni h alapozó vagy púder.

2011. nov. 13. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Catrice habos
2011. nov. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Max Factor Colour Adapt

Évek óta ezt használom. Könnyű felvinni és tökéletesen fed.

Drága, de megéri, mert nagyon sokáig elég!!

2011. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2011. nov. 14. 18:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Clinique hidratálót használok és arra teszek púdert, abból viszont minden évszakhoz van ;)
2011. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!