Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok nekem jó alapozót?

Ajánlanátok nekem jó alapozót?

Figyelt kérdés

A bőrömmel nincs semmi komolyabb bajom, nincsenek pattanásaim, csak kicsit érzékeny a szemem körül és száraz, bár egy kicsit hajlamos az orrom körül picit kifényesedni. Egyébként elég fehér bőröm van. Szeretnék olyat, ami szépen mattít, nem kell hozzá púder. Jelenleg kétféle habállagút használok: az arcomra két oldalt és az államra Maybelline dream matte mousse-t, az orromra pedig L'oréal Mat' Morphose-t. Orra azért L'oréalt, mert a Maybelline-től lyukacsos lesz az orrom, nem tudom, miért, a L'oréaltól nem. Csak az orrom pár óra után kicsit kifényesedik. Nem muszáj, hogy drogériás legyen, de azért nem szeretnék túl sokat kiadni érte, bár úgy hallottam, megéri alapozóból drágábbat venni, mert az jobb, talán nem káros annyira a bőrnek stb. Vagy szerintetek próbáljam ki pl. az Artdeco-t, Bourjois-t, Clinique-et, Isadora-t vagy Beyu-t vagy az Ó utcába menjek Kryolan-ért? De jót hallottam az Astor Mattitude-ről is, de róla azt is olvastam, hogy megfogja a bőrt...

Köszönöm, ha tudtok segíteni!


2011. okt. 9. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Max Factor colour adapt
2011. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. okt. 9. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!