Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fülbevalót készítsek?...

Milyen fülbevalót készítsek? Milyet álmodnál meg, ha minden lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

süthető gyurmából készítem a fülbevalóimat, de már nincs ötletem, eddig van: hamburger, hot dog, muffin, fagyi, karácsonyfa, csoki, fánk, van egyszerűbb több színben, nyalóka, I♥MOM/I♥DAD, cookie, tortaszelet, grillcsirke, kakaós csiga...Légyszi kérnék EGYEDI ötleteket!(tehát ne olyat, hogy: pl. alma, körte....)

nagyon köszönöm mindenkinek


2011. okt. 5. 20:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
jaj, bocsi , hogy nem válaszoltam a kérdésedre, nos a süthető gyurmát hobbiboltban vettem (FIMO márkájú), az ékszeralapanyagokat szintén, mindent lehet venni :) de olyan jó ötleteket adtál, köszi még egyszer és meg is ihlettél -csináltam egy leharapott ujjat, amiről csöpög a vér, olyan jól néz ki, csak anyum szerint túl morbid, de nem baj:)
2011. okt. 8. 13:46
 12/22 A kérdező kommentje:
először megformázod a kívánt tárgyat, utána beleszúrod az akasztó végét, én aztán kihúzom, mert úgysem marad benne ragasztó nélkül, majd beteszed a sütőbe és 30 percig 100-110 fokon sütöd, aztán kiveszed újra belenyomod az akasztót, hogy nehogy összemenjen a lyuk, és később beleragasztod pillanatragasztóval
2011. okt. 8. 13:49
 13/22 anonim ***** válasza:

dejó köszi. nagyon jó ötlet, tényleg. lehet hogy én is nekiállok ilyeneket csinálni :DD


amúgy még keresgélek neked ha kell: [link] -ilyeneket még csinálhatsz, pl hajszárító, hajvasaló :D


repülőgép,lakat hozzá kulcs.(egyik fülbe ez, másikba meg az), fényképező.

most bocsi de nem jut több az eszembe.

2011. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy és elég dús a fantáziád, köszönöm a segítségedet , szerintem vágj bele te is! hány éves vagy? mit tanulsz vagy milyen szakra készülsz?
2011. okt. 8. 20:18
 15/22 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok, és vmi rendőr suliba készülök.:D (most nyolcadikos vagyok.) elég furán hangzik ez a dolog, de végülis sokat keres, főleg hogyha minél nagyobb "rang" vagy. :D

és te mennyi idős vagy? milyen suliba jársz?

amúgy én mind ezeket netről nézem :D onnan vannak az ötletek. na, jó azért én is találok ki :D

2011. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
én 19 vagyok és orvos leszek (azon belül sebész), ha Isten is úgy akarja :) de a rendőr is jó, látom jól tudsz kutatni/keresni nem valami nyomozónak készül ezen belül, vagy még eldől? mindenesetre sok sikert kívánok és remélem, hogy teljesül minden vágyad
2011. okt. 8. 21:33
 17/22 anonim ***** válasza:
ez még eldől, pontosan én sem tudom. de teee. ilyen okos vagy? de jó is neked :D
2011. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
aztán ha már megcsináltál pár fülbevalót, akkor azt nem tudnád nekem lefényképezni, hogy hogyan sikerültek? privát üzenetbe gondoltam persze.
2011. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
na szóval, megírnád?:D
2011. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

[link]


[link] - a lejjebb mész, ott találod azt a kakaósat :D


[link]


[link]


nem tudom, de remélem ezt még nem linkeltem: [link]


itt is nagyon sok jó van, tudsz lapozgatni.

[link]

2011. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!