Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fülbevalót készítsek?...

Milyen fülbevalót készítsek? Milyet álmodnál meg, ha minden lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

süthető gyurmából készítem a fülbevalóimat, de már nincs ötletem, eddig van: hamburger, hot dog, muffin, fagyi, karácsonyfa, csoki, fánk, van egyszerűbb több színben, nyalóka, I♥MOM/I♥DAD, cookie, tortaszelet, grillcsirke, kakaós csiga...Légyszi kérnék EGYEDI ötleteket!(tehát ne olyat, hogy: pl. alma, körte....)

nagyon köszönöm mindenkinek


2011. okt. 5. 20:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

most pl itt van a halooween ideje, csinálhatnál tököt, szellemet, denevért,csontvázkezet vagy hasonlót :)

vagy peace jelet, masnit, színes egyedi virágot, esetleg mekis, börgerkinges poharat, telefont, cipőt.


itt van egy kép, bár ez nem fülbevaló, de szerintem ezekből meríthetsz ötleteket:

[link]


itt még van egy csomó: robot, fülhallgató, egyedi táskák. [link]


remélem segítettem, de szerintem igen :D

14/lány

2011. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

előző vagyok, most láttam ez egyik kérdésben, és szerintem ez is elég bohókás :)


[link]

2011. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
jaj, köszönöm szépen!!!!!!!!! hálám üldözni fog!
2011. okt. 5. 21:15
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
Mert amiket eddig csináltál azok marhára egyediek :) Kapásból tudok vagy 30 embert aki ilyeneket árul a facebookon. Muffin, hamburger stb. LEGYÉL MÁR KICSITÍ KREATÍÍÍÍÍÍÍÍÍV!!!!
2011. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:D

vannak még ötleteim, így közbe eszembe jutnak dolgok.


csinálhatnál pl cipőt, niket, converset:)

vmi szép pillangót, kígyót, valami jó telefont pl iphone :D, vagy az apple jele, nem tudom ismered e:

[link]


vmi energiaitalos, pl redbull flakont, vagy ilyesmi jégkrém:

[link]

esetleg ilyen legósat: [link] itt az a golyó elég ízléstelen szerintem.

ez is jól mutathatna, oké hogy azt mondtad ne körtét meg ilyeneket, de én személy szerint ilyet még senkin nem láttam.

ilyen sauth parkos is nagyon fa.sza szerintem :D [link]

[link]


ingyen.hu/hirdetes_reszletek.php%3Fact%3Dhirdetes%26hirdetesid%3D48612&docid=cpHmOyWwqbQZrM&w=180&h=144&ei=aCiPTqXuJ4zvsgaanMUQ&zoom=1


[link]


[link]


nekem tetszenek a kártyák is pl póker, vagy magyar kártya :)

meg a tisza boltban lehet kapni ilyen fülbevalót, nekem nagyon tetszik, elég drága. bakelit lemeznek hívják?

[link]

2011. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

bocsi ennek rosz lett a linkje:

[link]


itt is vannak jók, és ott tudsz lapozni is. nagyon ötletesek :)

[link]


itt is találhatsz jót: [link]


[link]

2011. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


jukacsos sajt, kávészem(ami egybe van), pizzaszelet, csavart fagyi, gombócos tölcséres fagyi


amúgy hol veszed azt a süthető gyurmát? és hogyan keményedik meg? magától? honnan veszel hozzá olyan valamit, ami a fülbevalóra kell? bocs hogy ennyit kérdezgetek, csak tényleg jó egyediek :)

2011. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
szusi, hal, kínai tészták - én imádom az ilyesmit :D
2011. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ember! ezért kérek egyedi ötleteket! legalább vannak normális válaszok is!

Nagyon szépen köszönöm ennek a kedves válaszadónak, aki vette a fáradtságot és válaszolt, még linkeket is küldött!

2011. okt. 7. 19:51
 10/22 anonim ***** válasza:
én élvezem :D
2011. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!