Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing kézbe? (hüvelyk és...

Piercing kézbe? (hüvelyk és mutató ujj közé)

Figyelt kérdés

Évek óta szeretnék, de félek a tűktől. De végre sikerült rávennem magam, és nemsokára megyek is a piercer-hez. :) Van valakinek személyes tapasztalata?

Van külön neve a kézbe szúrt piercingnek? Milyen méretű pc kell?

köszi!


2011. szept. 11. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
be fogsz sza.rni...
2011. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kézbe pc?:| azthittem, oda csak azok csináltatnak, akik imádják a testmódosítást, és tele vannak tetoválással meg pcvel, és nem fér máshova..:D de úgy, hogy valaki fél a tűktől.. :D személyes tapasztalatom nincs, nem tudom van-e pontos neve, és milyen méretű kell bele. de helyetted is félek xD
2011. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy pontosítsak nem félek, csak rosszul leszek, mindig elájulok a tűktől :DD oltásnál is leültem röhögtem egyet a védőnő arcába, hogy tőlem szúrjon meg, de úgyis el fogok ájulni. 20 perc múlva elájultam :DD de ha valahogy lehet érzésteleníteni, és egyébként sem nézek oda, talán nem ébredek megint a padlón :D
2011. szept. 11. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg lefújja lidocainnal, de ne számíts orbitális érzéstelenítőkre..

Azt hiszem annak, amit Te szeretnél, annak microdermal a neve, amit kb. bárhova beraknak neked.

Ehhez egy különösebb "speckó" piercing kell, de jobb ha ők adnak bele. (plusz 500ft a szúráshoz)

Hogy milyen méretű kell.. szerintem eből csak egy méret van, max. a fej lehet kisebb-nagyobb, de mondom, ha ott kérsz bele, akkor az lesz a tuti.

2011. szept. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

konkrétan ilyet szeretnék.(csak más pc-vel) a microdermal az más.. :D egyébként annyit tudok hogy banán piercing, szemöldök pc vagy esetleg egyenesszárú kell. és L, D méretekre voltam kíváncsi, azt hittem ti többet tudtok nálam :)

2011. szept. 11. 19:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Annó én is gondolkodtam ilyenfajta piercingen, csak nekem az ujjra rakott tetszik. Sajnos munkám miatt nem lehet. És ha már megvan, el is ájulhatsz akár, szerintem ilyenben tapasztaltak már a piercerek, nem lesz gond ebben az esetben sem.

Meg a szépségért meg kell szenvedni, nem;)?

2011. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köldökpiercingnél jeges érzéstelenítőt fújtak a köldököm területére, lefagyott minden, nem is éreztem, csak láttam, hogy injekciót is kapok, aztán betették a piercinget. Semmit nem éreztem. És ez már 8 éve volt. Ne félj szerintem. Ha viszont a piercing látványától vagy a tudattól, hogy benned van rosszul leszel, inkább ne csináltass.
2011. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!