Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék e-bayen rendelni...

Szeretnék e-bayen rendelni egy sminkpalettát. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt szeretném megrendelni. Valaki, aki jártas a külföldről való rendelésben segíthetne. :D Nem akarom, hogy átverjenek. Tényleg csak ennyibe kerül? Plusz költség nem merülhet fel? Tudom, hogy ott van, hogy az adókat nem tartalmazza,de az mégis mennyit jelentene pluszban? Ódzkodok az ilyen vásárlásoktól,de még hajlandó lennék PayPal-re is regisztrálni ezért! Köszi előre is! =)


2011. szept. 9. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

H nagyon akarod ezt akkor már tegnap regisztrálnod kellett volna mert nem tudod használni egyik napról a másikra.

Egyébként mindenhol van csaló, de elhiheted hogy ez ennyi, és nincs postaköltség, lehet hogy egy nagyon jó terméket kapsz lehet hogy egy gagyi utánzatot amit használni se lehet. Ez mindennél akkor derül ki ha már nálad van :)

2011. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

48929 értékelésből 525 negatív. Jó, nem biztos, hogy mind az 525 jogos, de én a helyedben keresnék inkább egy "Top-rated seller"-t, nagyon sokan árulnak ilyen palettákat. Ja, és a helyedben inkább az angol ebayt használnám. ^^

Nekem eddig 9 vásárlásom volt ebayen, mind gond nélkül zajlott, azt kaptam, amit kértem, jó állapotban.

2011. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyenem van, ugyanettől az eladótól, és nagyon jó festékek. Erős színek, tartósak is, sok van benne, tökéletes:)
2011. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat =)
2011. szept. 12. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző voltam, nem láttam, hogy lezárult a kérdés, bocsi.
2012. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!