Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináljátok éjjel,...

Hogyan csináljátok éjjel, buli után?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnél sőt újabban barátnőmnél:), aludtam szombaton, és éjjel 3kor feküdtünk le, nem mosta le a sminkjét mert hogy hajnalban nem ezzel fog foglalkozni. De én azt hallottam ha nem mossuk le a spirált, pl. az rászárad és letörhetnek... meg nemtudom:S kontaktlencsém van, azt mindig kiveszem éjjelre, meg akkor már a sminket is lemosom. Ti buli után le szoktátok mosni?


A másik kérdésem hogy mivel. Régen törlőkendőt + fülpiszkáló-testápoló kombóval szoktam, most van ilyen folyadékom sminklemosóból, azzal szoktam vattával.

Az a kis kör alakú vattapamacs amit dm-ben/rossmannban kapni az mire jó? :S:S


2011. aug. 31. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen, nagyon káros ha fenthagyod.

és az a kör alakú vattapamacs az arctisztító tejekhez arclemosókhoz sminkelmosókhoz, de mindenhez, akár ha a körmödröl le akarod mosni a lakkot teszel rá acetont

tehát..

nem értem igazából a kérdés:D

és igen ha nem azzal fog foglalkozni este, ok, egy alkalom, de ne csináljon belőle rendszert, mert később nagyon meg fogja bánni.

2011. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen letörhet a pillád éjszakaalvás közben.a festék is árt a bőrnek.én víz+babaolaj kombót használok lemosáshoz,de pl a sminksuliban a dm-ben kapható babylove popsitörlővel távolították el a sminket.a kis vattakorongot pl arctonikhoz,vagy krémes sminklemosóhoz használják.rányomják a cuccost és azzal törlik le.
2011. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
en akarmilyen keson es akarmilyen reszegen mentem haza mindig lemostam a sminkem fogatmostam es atoltoztem. volt hogy estem keltem de akkor is. nalam ez alap.
2011. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kötő-és szaruhártya gyulladásom lett a lustaságom miatt...csak mert este én sem azzal foglalkoztam,hogy lemossam a sminkem...
2011. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sokkal egyszerűbb ha arctisztító kendőt veszel. Ez egyben sminkeltávolító is. Kiveszed a zacsiból és letörlöd a sminket, nem kell külön nyomogatni vattára a sminklemosót.

Rossmann-nak a -Rival de loop terméke a legjobb és olcsó is!

2011. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én évekig aludtam sminkben... Mondjuk, mindig jó minőségű cuccokat használtam, mást el se viselt a bőröm 5 percig se. Nem éreztem, hogy olyan borzasztó lenne. Viszont a szempilla tényleg le tud törni, úgyhogy érdemes rászánni azt a két percet míg lemosod.
2011. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
éjszaka sminkben aludni? azt hittem ilyet nem csinál senki, rettentő rosszat tesz a bőrrel, meg még az ágynemű sem lesz épp tiszta tőle. meg egyáltalán nem értem... van aki nem mossa meg az arcát egy buli után mikor leizzadt meg minden? minimum hogy lezuhanyzok és úgy fekszek le akkor is ha hajnak 4kor érek haza hullafáradtan és részegen. alap higiénia.
2011. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szempillám sosem tört le,mert fent hagytam.
2011. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb mikor hazaértem, én sem mostam le a szemem, reggelre szépen begadagt... Azóta ha közben el is alszom, akkor is lemosom.
2011. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TijuMK ***** válasza:

szia!

Én mindig lemosom a sminket buli után, mert régebben nem tettem és kötőhártya gyulladást kaptam ami nagyon nem volt vidám és azóta leszedek mindent. Sminklemosó kendőt szoktam használni főleg a DM-ből a Balea-t, nagyon jó, amúgy elég érzékeny lett a szemem és nem is jó minden lemosó pl a testápoló + vatta kombinációtól bőgök szinte úgy marja a szemem:S A sminklemosó folyadékokkal is ez a helyzet, nagyon irritálnak.

2011. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!