Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ez a haj, és melyik...

Milyen ez a haj, és melyik verziója tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Ugyanilyen hosszúságú és alapszínű a hajam, tegnapelőtt csináltam meg, viszont a képen nem én vagyok úgyhogy kicsit átalakítottam a őket, hogy ne jelentsék megint..!:) Tudom, hogy tucathaj már, de nekem nagyon bejön! Ugyanilyen világos a bőröm is (bár neki már sötétebb..), és zöldes-kékes szemem van(nem tudom megharátozni, de inkább kék:D) viszont elől nem ilyen szürkéslilás az a tincs, hanem kicsit nagyobb terület és szőke, és szeplős is vagyok egy kicsit. Szóval a kérdésem elsősorban az, hogy a két szélső kép jobb, vagy a középső? Mármint a stílusa, szóval hogy kiengedett mindkét oldalon, vagy csak az egyik oldalt? Nekem inkább oldalasan tetszik, de az túl plázacicás, és túl kerek az arcom hozzá, anyukámnak sem tetszik úgy.... Merjem azért úgy hordani? Az arcformám kb ilyen:

[link]


2011. aug. 26. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
csak arcformádról van link,hajról nincs:/ linkelsz?:)
2011. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Upsz, a hajat lehagytam [link]
2011. aug. 26. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:

"a két szélső kép jobb, vagy a középső"

hát én itt esküszöm csak 1 képet látok :D

2011. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ok, megvan :D hááát nem tudom, nekem nem sok különbség van a 2 között, sztem mikor milyen hangulatod van :)
2011. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De szép haja van :D De nekem jobban tetszik , ha mindkét oldalon ki van engedve, én is úgy hordom, bár nekem nem ilyen színű :)

16/l

2011. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld:)
2011. aug. 26. 14:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Azér jöhet még vélemény!:)
2011. aug. 26. 14:50
 8/9 anonim ***** válasza:
hát az én véleményem az, hogy nagyon szuper lenne, ha a többi 100 ilyen hajú lányról linkelgetnétek képet, mert ez nem az első eset, és már eléggé unom. köszi:) széles archoz pedig szerintem nem jó, ha két oldalt rövidebb, főleg nem oldalra fogva.
2011. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyébként megsúgom, a középső képen nincs felfogva egyik oldalt sem, csak egy oldalra van rakva az összes haja.
2011. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!