Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elmondaná nekem valaki, hogy...

Elmondaná nekem valaki, hogy mi szükség van alapozóra, sminkre, meg a többi baromságra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ha teli vagy ragyával és mondjuk nem aludtál eleget, akkor kicsit feljavíthatod magad azért, hogy jobban érezd magad a bőrödben.

Gondolom kb. annyi az értelme, mint a szép ruhának. Lehetne egyenruha is a népnek, nem? Minek a flanc, a ruha is arra való, hogy a testünket eltakarja, minek kell, hogy szebbnek lássuk magunkat? Smink is fölösleges ilyen alapon.

2011. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ezzel átk.rjátok az embert. Olyan, mint a hazugság(vagy talán az is)...
2011. aug. 22. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten kiír valaki ilyen kérdést...

Én elfogadom, ha valaki nem sminkel kb lesz*rom, a smink kiemeli a szépet, elfedi a csúnyát hát ezért:D És nincs rajtam 2 tonna vakolat, nehogy azt hidd.

2011. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ahoyg az előző írta kileeht emelni vele a szépet:)
2011. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 monster under yo bed ***** válasza:
100%
ennyi erővel a házakat se vakoljuk le.
2011. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködni is lehet úgy, hogy eltakarjuk, ami nem előnyös és kiemeljük a szépet, mégsem hazugság, csak így jobban érzi magát az ember.
2011. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a fiúk/pasik/férfiak a sminkelt cicababákra buknak, addig két olyan miatt, akit ez irritál, nem fognak róla leszokni.
2011. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Azért van szükségem alapozóra, hogy ha rám néz valaki, akkor ne gondolja azt, hogy most jöttem a hullaházból.

Azért van szükségem szemceruzára, tusra, spirálra, mert nagyon pici a szemem és így ki tudom emelni.

Azért van szükségem a "többi baromságra", hogy mondjuk az orromat sminkkel tudjam hosszítani, a szemöldököm és a szemem közti részt nagyítani és a számat vastagítani fehér szemceruza segítségével.

Így érzem magam szépnek és teljesen hidegen hagy, ha ezzel mást átvágok, mert van párom, aki sminkkel és smink nélkül is imád.

És végül azért, mert smink nélkül csúnyának látom magam és néha a sírás kapkod, hogy miért pont én nézek ki így.

Hála Istennek a páromnak így is tetszem, így már kezd helyre jönni az önbizalmam.

2011. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ne viccelj, kit k.rsz át? Az utca népét? mert aki közelről ismer, az gondolom látott már smink nélkül, vagy van, aki soha nem mossa le?
2011. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért hogy az olyan barmok mint te feltegyék ezt a hülye kérdéstXD
2011. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!