Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék fültágítót. Valaki...

Szeretnék fültágítót. Valaki elmondaná az élményét a behelyezésről? Hétfőn csináltatom és félek kicsit. Hogy zajlik egy ilyen? És utána meddig fáj?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
én úgy hallottam, hogy kivágnak egy darabot a füledből.. én biztos nem csinálnám:D
2009. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vágnak ki egy darabot! Igaz én magamnak tágítottam folyamatosan, de nekem nem volt vészes. Szerintem ez a legemberibb formája, bár nem tudom, hogy csinálják, hogyha nem folyamatosan
2009. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Apránként szokták tágítani, mindig egy kicsit. Legalábbis nem ajánlatos azonnal nagy nagyot beletenni, mert megrepedhet a bőr és sokáig tart amíg begyógyul. Viszont az hatalmas nagy hülyeség hogy kivágnak egy darabot a fülből...
2009. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én magamnak tágítottam, sok-sok fülbevalóval és mindenféle dologgal amit otthon találtam.

Mikor először raktam be fültágítót(igen,magamnak csináltam), az egy 4milis volt,és igazából nagyon fájt de túl lehetett élni. Utánna még kb 2napig nem tudtam rajta aludni,meg fájt még..de nem volt annyira borzalmas,mint amilyenre számítottam.

Bekentem testápolóval,és az nagyon sokat segített rajta.


Ne félj tőle..


Am nemtudom mit gondoljak erről h kivágnak egy darabot a füledből, ugye nekem nem szalonban csinálták.. de szerintem nem akkora hülyeség..bár kitudja..:D

2009. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én szalonban csináltatom, szóval nekem olyan kéne, aki ott csináltatta.
2009. okt. 23. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki piercingesnek tanul, és ő úgy csinálja, hogy hirtelen belenyomja a fülbe a tágítót. Elég fájdalmas módszer, és így csak az egyik oldalon reped meg a lyuk, ezért valsz ferde lesz.
2009. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább tágítsd magadnak.. én kb 4 hónap alatt tágíttotam 40esre, bár nyár végén kivetetm összement 8asra, mostmeg 22es:"D és még élek
2009. okt. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem is jobb otthon tágítani,ingyen van és valószínűleg nem is olyan fájdalmas..

é szalonban akartam csináltatni,de végül mégiscsak magamnak tágítottam,és nem bántam meg..sőt még jól is szórakoztam. :)

2009. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!