Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen cipők tényleg vannak,...

Ilyen cipők tényleg vannak, avagy ügyes photoshop munka? :D

Figyelt kérdés

[link]


neked melyik kéne?:D


2011. aug. 7. 01:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg vannak ilyen cipők de szerintem csak rendelésre és limitált példányszámban. Amúgy színre a hollóhát meg a mardekáros a legbejövősebb ,de a másik kettő se rossz:D

üdv

18/F

2011. aug. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Csak biztos drága :/

Egyébként nekem is színre a hollóhátas és a mardekáros jön be,habár a kedvencem a hollóhát és a hugrabug!:D

2011. aug. 7. 01:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Engem tuti a hollóhátba rakna a teszlek süveg xD
2011. aug. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
sztem engem is;)
2011. aug. 7. 01:19
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú, kell nekem egy mardekáros, tiszta jó színű. úgyis velejemig romlott vagyok.. xD
2011. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a zöld meg a kék tetszik a legjobban, a piros az már túl élénk és így csúnya, pedig én griffendéles lennék:P
2011. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát a négy háznak a bemutató szövegeik a regényből elmondanak mindent:

„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, / Házad Griffendél. / Oda csak az kerül, ki / Semmitől se fél


„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, / Ne tekints másra: / A Mardekár való neked. / Ott lelhetsz sok társra.”


„A bölcs öreg Hollóhátban / Éles elmék várnak. / Kiknek a tanulás kaland, / Oda azok járnak


„A Hugrabugnak nyájas népe / Békés, igazságos. / Oda mész, ha türelmes vagy / S jámbor – ez világos

2011. aug. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
a fekete-sárga de a címer nélkül:D
2011. aug. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Hollóhát és Hugrabug keresztezése kéne, fekete alap, barna színnel. :D
2011. aug. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát színileg a griffendél lenne jó (imádom a pirosat :D) de hozzám a mardekár illik, szóval inkább olyat vennék.. :D és a zöldet is szeretem mondjuk :D
2011. aug. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!