Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csillogó bőrre milyen alapozó...

Csillogó bőrre milyen alapozó használ?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és a bőröm vegyes.. T-alakban zsírosodik,pattanásosodik, bár annyira nincs sok pattanásom, de mitesszeres is vagyok. Ősszel szeretném majd alapozni az arcom,mert nyáron csak púdert használok, de nem tudom milyen alapozó lenne megfelelő.. Van ,hogy nagyon kiszárad az arcbőröm helyenként, és ha alapozóval, ha púderrel ,vagy mindkettővel lekenem az arcom, rá 2órára elkezd csillogni T alakban az arcbőröm. iszonyatosan zavar , milyen alapozót ajánlotok , nektek mi vált be?
2011. aug. 5. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen mattító és tehetsz rá púdert is!
2011. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne alapozót használj rá hanem púdert
2011. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hab állagú alapozót válassz.
2011. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen a bőröm, és 1 csomóféle alapozót kipróbáltam, de egyik se volt jobb a másiknál. aztán elkezdtem inkább a pattanások/miteszerek eltüntetésével foglalkozni, és már alapozót/púdert se használok. egészségesebb is, és így nem is zsírosodik a bőröm.

Ami nekem bevált pattanásokra és mitezserekre: Aknesol, himaájai só szappan. (mind a 2 Rossmanból)


16/L :)

2011. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valószínű olyan alapozót használsz ami nem mattító vagy ha igen nem a legjobb. amit én mondok: bourjois bio detox 3999- és teljesen matt finist ad orákon át tart. a púder hozzá pedig 3100 de alapvetően az alapozó is elegendő szerintem próbáld ki.
2011. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!