Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen egy eredeti Louis...

Milyen egy eredeti Louis Vouttin-táska?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni nekem, miből tudom leszúrni, hogy kamu? Tehát: igaz, hogy ha lakat, kulcs van hozzá, eredeti, vagy ez se 100%? És arról is hallottam, hogy ha a táska egyik oldalán a szöveg + logó normálisan, a másikon meg fejjel lefele van, az eredeti, mert a bőrt így csinálták meg, és ezért az egyik oldalon fejjel lefeli! Vagy ez hülyeség? Segítsen légyszi valaki, aki ért a témához! :)
2011. aug. 3. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a 2 linket találtam kapásból, ahogy beírtam google-be...

2011. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon hasznos szerintem, amit az első válaszoló linkelt be

de igen,jól mondod..úgy varrják a táskát,hogy egyben van a bőr, tehát fejjel lefelé lesz a monogram az egyik oldalon

és általában a hamisítványokon, az aranyozott részek elég feltűnőek, és sárgás beütésük van..olyan gagyi..és a varrás sem olyan kidolgozott

2011. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!! hasznos volt, ment a zöld kéz!
2011. aug. 4. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ocsmány kamukat egyből ki lehet szűrni, csak most már nagyon szép hamisítványok vannak.

Hogy tudod kiszúrni? Az eredeti több százezer ft, míg a neten és aukciós oldalakon pár 10.000-ért hozzá lehet jutni.

Az mind kamu, bár azok tényleg "szép" hamisítványok. Én ha pénzem lenne rá se vennék már, mert minden 2. lány (sőt láttam már 10-13 éves kislányok kezében is)ezt hordja.

2011. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!