Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Prada, Gucci vagy LV - eredeti...

Prada, Gucci vagy LV - eredeti - táska árulkodik leginkább jó anyagi helyzetről?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik se, a Hermés szerintem. ezek közül meg nem tudom, ha azt veszed, Louis Vuittont már 150 ezerért kapsz, de talán a Prada.
2011. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha csak annyi a célod, hogy mindenkinek fitogtasd, hogy te biza gazdag vagy, akkor LV, amire 80000 helyen rá van írva szép nagy betűkkel, hogy LV. De tipikusan ízlésetelen, sznoboskodó darab szerintem, na meg minden 2. csajnak van a piacról.

Ha úgy állnék, inkább egy Guccit vennék, akinek van ízlése, többre becsüli sztem.

2011. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En ugy veszem eszre, hogy nem.

De ez masban is igy van.

Vannak nagyon-nagyon gazdag ismeroseim (nem siman milliomosok, attol joval tobb van) es nem feltetlenul ok hordjak/viselik a legdragabb taskakat, ruhakat, vagy amirol legjobban arulkodik, hogy sokba kerul. Sot!

Nem is nekik van peldaul a leginkabb kimazolva a hazuk, nem az o kertjukben van a legtobb draga virag, nem az o keritesuk az, ami kolbaszbol van. Pont nekik van igenyes, de visszafogott, nem hivalkodo izlesuk, hasznalnak jo minosegu, de markatlanabb dolgokat.

Inkabb azok raknak ki mindent a kirakatba es vesznek meg nehezen draga taskakat peldaul, akik hirtelen megerosodd kozeposztalybeliek, viszont szorjak a penzt, tartalek semmi, mert ami bejon, az 25 munkanapon belul ki is megy. Tehat ha barmi gond tortenik, akkor elveszitenek mindent, csak marad egy-ket 5-10 eves LV taska es nehany szep emlek, meg az eroltetett rongyrazas.

2011. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

hát ...itt MO.n mindegyik ciki.. mármint ha olyan csaj hordja akinek New Yorkeres Tallys , Ázsia centeres ruhái vannak és a legdrágább,legmárkásabb az egész öltözékében a Nike cipő volt... ha ő felvesz egy LV,Prada stb táskát akkor süt róla h kamu a táska , vagy ha eredeti akkor a csaj önértékelési zavarokkal küzd , kisebbségi komplexusa van, és ezzel akarja megmutatni h ő valaki...


nyilván ha a nő egy BMW Z4-esből vagy valami luxus Mercedesből száll ki , versace ruha van rajta és Manolo Blahnik cipő akkor semmi baj prada táskával , bár amugy is lerí róla h gazgad..


nekem ez a véleményem ...viszont ezek közül amiket felsoroltál én a Prada-ra szavazok :)

2011. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz szerintem azért hordani egy táskát, hogy lássák, hogy gazdag vagy.

Sok hülye összegyűjti a pénzét egy ilyen táskára, közben lakása sincs, életcélja sem, kialakult világnézete sem, normális szakmája sem, az egyetlen büszkesége egy táska.


Ez nagyon égő!

Pláne az, ha valaki úgy lóbálja, hogy "Vedd már észre, vedd már észre!"


Nekem az ilyen pénz-fitogtató táskák azt jelentik, hogy az illető lehet, hogy összegyűjtötte rá a pénzt, de a mentalitása, az értékrendje csak egy felkapaszkodni vágyó prolié.

2011. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindenképp drága táska kell, akkor:

[link]


...cipő:

[link]

[link]


...ruha:

[link]

[link]


Önmagában egy Gucci, Prada vagy LV, de még egy Hermés is proliság, ha Takko naci, C&A felső és Deichmann cipő "csillog" mellette...


Tessa

2011. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!