Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nem undorító...

Szerintetek nem undorító amikor kiszedik a lányok a szemöldököt és visszarajzolják?

Figyelt kérdés

Szerintem az.

Az hogy megritkíttatja kozmetikusnál az oké kell is némelyik nőnek ,de nekem abszolút nem tetszik a rajzolt szemöldök.

Neked mi a véleményed?


2011. aug. 1. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem is undorító, főleg ha a kitetovált szemöldök kék lesz, meg ilyen furcsa színű :D
2011. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Van, amikor fel sem tűnik, hogy fele vagy egy része rajzolt. Az még tűrhető.

De amikor 5 méterről látszik, hogy nem igazi a szemöldöke (mert erőteljesen rajzolja), na attól már hányingert kapok.

2011. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szép.
2011. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én undorodom az iylentől

17/L

2011. aug. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
az tényleg undorító,de előbb tanácsoltuk egy láynak aki kitette képét, szedesse ki, azt sem tű vékonyra kell érteni,hanem megigazítani, alulról picit szedni hogy ivesebb legyen és ne bozót.
2011. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
ritka undorító!!Egy osztálytársamnak van olyan.15 éves,szoláriumozik és 2 kg sminket fest magára.Eleinte mindenki megszokta ilyen durván festi magát.Szerdánként úszásunk volt és egyszer bejött smink nélkül.Mindenki csak nézett h ki ez a csaj senki nem látta még és kiderült hogy ő az.Nem volt rajta semmi smink!És ebben benne volt az is hogy nem volt szemöldöke.De mivel eleinte világosabb színnel festette ki ezért nem vettük észre.utána viszont fekete szemöldököt kezdett el rajzolni.ISZONYAT RONDA VOLT!
2011. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha 5 méterről nem veszem észre, akkor elviselhetőnek mondható.
2011. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
két típusa van. a szép és a ronda. azthittem mindenki látja ezt.
2011. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minap láttam egy öregasszonyt, neki is ki volt húzva barnával a haja meg őszes volt..az milyen szép látvány volt!
2011. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!